Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MRCI kérdése:

Van egy fiu aki tetszik nekem de összevesztünk! Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tehát van ez a fiu a barátnőm exe és rámirt beszélgettünk csomót emiatt a barátnőm megharagudott rám , a fiu elhivott randizni meg mondta hogy fontos vagyok neki meg hogy sokat jelentek számára aztán egyik naprol a masikra mar nem irt tehat rairtam en es megkerdeztem hogy most mi tortent mert nem valaszolt a koszonesemre es azt mondta hogy mindig ő irt rám és hogy jol esett volna neki ha én is ráirok de persze én nem akartam zavarni mert nagyon elfoglalt mindig csak este volt fent és én nem azt lestem minden másodpercben hogy mikor van-e fent ès összevesztünk azóta nem is akarom zavarni ès persze ő sem írt ,ez 3 napja történt és a barátnőim az mondják ne hagyjam annyiba de én nem futok senki után!Most mit tegyek szerintetek irjak ra?Vagy hagyjam az egészet ? Mi a vèleményetek?

2017. márc. 10. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogos.Én is kiakadnék, ha csak én keresném fel az adott illetőt ő meg egyszer sem.Az kb. azt jelentené, hogy nem érdeklem.Akkor te most mit is akarsz?az, hogy felkeresed őt, nem azt jelenti, hogy futsz utána.Tessék egymást kölcsönösen felkeresni!a másik meg az, hogy nem írogatni kellene, hanem személyesen kellene felvenni a kapcsolatot.Írni max annyit, hogy mikor tudnátok találkozni.Hány éves vagy amúgy?Gondolom maximum 16.

F

2017. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld találkoztunk volna személyesen is csak gipszben volt a lábam és pár napja vették le , kerestem én is nem 1-szer csak neki az nem volt elég mert gondolom megszokta hogy minden lány a kedvében jár!
2017. márc. 10. 23:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy meg 17
2017. márc. 10. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom!Jobbulást!

Beszélgess vele!Mondd el neki, hogy mi az ami zavar!

2017. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mstr95 válasza:
sosem hagynám, hogy egy párkapcsolatra a baráti kapcsolataim rámenjenek
2017. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!