Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek valamit, ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit, ha nagyon elveszítettem az érdeklődésem egy lány iránt? Teljesen beszűkült, és igazából most lenne a találkozó egy hónap után, mert végre ide fog költözni, de nem tudok mit tenni, csalódtam benne?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy teljesen bedarálta a gépezet.


Úgy értve, hogy őrültmód rákapott a futásra. Nekem ezzel nincs gondom. Én is sportolok. De voltaképp mániákusként, már-már autistaként csak fut, és semmi más.


Tényleg, ebből áll az élete, folyton azt magyarázza, hogy most milyen italt iszik, milyen cipőt vett, milyen rekordot döntött és folyamatosan, tényleg folyamatosan erről szól az élete, nem is csinál már semmi mást, sulin kívül.


Rendkívül arrogáns lett, azt mondja, lenézi azokat az embereket, akik nem futnak, és nincs tisztelete velük szemben. Mindeközben ezt úgy, hogy nem futott még két hónappal ezelőtt szinte semmit.


Én is futok néha, de ez már túlzás. Próbálok másról beszélni vele, de mindig csak erről dumál, nem is érdekli semmi sem az életben.


Egyszerűen én úgy érzem, hogy semmi nem maradt már belőle. Csak ez. Futás. És ettől én lassan futni tudnék - el: tőle.


márc. 19. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy emiatt alábbhagyott az érdeklődésed. A legjobb talán az lenne, ha megszakítanád vele a kapcsolatot.
márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ő ettől nagyon értékesnek hiszi magát, engedd el, de nem csak a gondolatot hanem magát a csajt is! Tök jó, hogy fut, de ezzel semmi olyat nem fog elérni azon kívül, hogy kicsivel jobb lesz az álló képessége és a tüdőkapacitása. Ez csak ilyen hirtelen fellángolás a részéről és mire észbe kap te már nem leszel ott neki.
márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is sportolsz, nem? Akkor mi a probléma? Ti amúgy sem tudtok semmi másról beszélni. A sportoló embereknél unalmasabb a világon nincs, még egy földigiliszta is szórakoztatóbb.
márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem vagod mar ki az ilyet?

Nyilvanvaloan nem normalis valami baja van mentalisan.

márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak hirtelen fellángolásnak tűnik. Szerintem olyan gyorsan el fog múlni, amilyen gyorsan elkezdődött. Ha szereted, ezt mellette kéne megvárnod.
márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!