Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan hogy a falnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy a falnak mentél csak azzal hogy a plátóiddal végre találkozol beszélhetsz, rajongsz érte, ő meg leráz flegmán?

Figyelt kérdés

Vagy akikbe szerelmes vagy, akikért teszel mész tüzön vizen át, izzadva, vagy mint aki találkozni akar egy sztárral, vagy az exed iránt táplálsz éveken is át érzelmeket és eljön a nagy nap mikor az élet úgy hozta találkoztok, tudsz vele végre beszélni, azt a napot megjgyzed örökre, csillognak a szemeid, dübörög az adrenalin, de a másik meg le se ejt, "ühüm aha", ennyiket reagál, az arcán közöny, esetleg flegma, vagy humorizál mintha csak valami haverja lennél, igazából egy falnak rohantál neki ezerrel hogy visszacsapódj róla.

Meglátni azt, hogy a nagy szerelmed csak áll és les és semmi, lepattan róla minden ami belőled árad, le se ejt, és neked kéne azon küzdeni hogy feléleszd benne ami benned van, es valójában átnéz rajtad a nagy napon, azt hogy lehet kezelni?



2023. júl. 6. 07:17
 1/8 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. Túléltem, mert muszáj volt.
2023. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Na igen, én is találkoztam dj boboval, aztán csak semmi szerelem első latasra
2023. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sztárok legalább örülnek autogramot adnak még azok is észreveszik a rajongóikat
2023. júl. 6. 08:20
 4/8 anonim válasza:
100%

Igen, énekessel. A kedvencem, a zenéje konkrétan megmentette az életemet. Bérczesi Róbert, a Hiperkarma énekese.

Annyira szerettem volna beszélgetni vele,meginni valamit, megölelni (koncert előtt szólt a közönségnek,hogy lehet majd ölelni,fotózni), egy fotót csinálni.

Erre nem jönnek minden évben,úgyhogy emlék lett volna.


De annyira megsajnáltam.. Pite halála után itt koncertezett Nyíregyházán. Majd 2 év múlva, 2022-ben ismét eljött. Akkor találkoztam vele.

Előjöttek neki az emlékek,és a Jószerencsét dal alatt elsírta magát (ez Pite emlékdala).

Annyira összetörten ült a koncert után az asztalnál,hogy alig mertem odamenni. Pedig felnőtt vagyok elég régóta..

Nem akartam zavarni,megzavarni.

Végül csak a könyvet írattam vele alá,és hagytam inkább magára. Pedig tudom, hogy minimum 2 évig nem jönnek vissza (beszéltem a menedzserrel).


Tudom, hogy nem teljesen kompetens válasz a kérdésedre,hisz ő nem rázott le. Én hagytam inkább magára,mert arra volt szüksége, nem arra,hogy nyúzzák a rajongók.

De gondoltam,leírom.

2023. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt kerülnék el minden találkozást exekkel. Nincs undorítóbb annál, mint hogy valaki nyeregben érzi magát, tudván, hogy a másik még mindig szereti, ezért bárhogy beszólhat neki. Esélyt sem szabad adni ezeknek.

Azt pedig meg kell érdenie mindenkinek, hogy a hírességek is emberek, vannak rossz és jó napjaik is. Én például találkoztam régebben Dzsudzsák Balázzsal, aki szóban normális volt, de láthatóan rosszul fogadta, hogy aláirattam vele egy focis kártyát. Aztán édesapám mondta, hogy épp nehéz helyzetben volt, mert nem volt csapata, úgyhogy emiatt volt feszült.

Az exek/plátói szerelmek azért csesznek ki veled, mert te vagy az, a hírességek viszont más okok miatt szoktak lepattintani.

2023. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha. Azért, mert én "szeretek valakit" nem azt jelenti, hogy a másiknak kötelessége ezt viszonozni.

Plusz nem vagyok ennyire idealizáló. Nem látok bele többet a dolgokba, mint amik. Tehát nem az van, hogy rám köszön és már az esküvőt tervezem.

Persze, jó érzés valakiért odáig lenni, de ezt enyhe túlzásnak gondolom. 😅

2023. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, akiért nagyon odavoltam. Egy ideig egy helyre is jártunk egy szabadidős tevékenység miatt. Örültem, hogy végre megismerhetem. Utána még jobban megtetszett. Alig vártam mindig, hogy találkozzunk és mindig arról álmodoztam, hogy végre összejövünk. Aztán beszólt nekem valamit nagyon bunkót. Annyira rosszul esett. Utána otthon kisírtam magam, és totál ki is ábrándultam belőle.
2023. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Odáig el sem jutottam, mert észre sem vettek, falnak néztek. Pedig próbálkoztam felkelteni a figyelmüket, de hiába.
2023. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!