Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Online ismerkedés után mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedés után mennyi idő kell elteljen, hogy összehozzunk egy találkozót?

Figyelt kérdés

jan. 2. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Én ha 2 héten belül nem jön össze egy normális tali, és nincs valami baromi nyomós oka (pl. valaki kulfoldon van, lebetegedett, stb), akkor leépítem az ügyet. Ami nem megy, azt hagyni kell, és kár erőltetni, meg az időd önteni bele.
jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tini korban értem, tehát ha van köztetek 200 km és az egyik fél(én) kifejezetten tartózkodik az ilyesmitől.
jan. 2. 16:00
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

#2


Én is ott.

Ha az egyik fél lúzerkedik meg huzodozik, azt le kell tiltani a picsbe, mert sok öröm nem lesz benne. Ebben semmi harag nincs, van aki még nem alkalmas normális emberi kapcsolatok menedzselésére, ezt fel kell ismerni, es blokkolni. 2 hét erre elegendő idő.

jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mod meg neki hogy nem akarsz tavkapcsolatot es kesz🙃
jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt az egészben a lényeg az, hogy online beszélünk egy lánnyal, akivel nem szeretnék találkozni, csak online barátságot ápolni.


Másik meg, hogy szerintem 2 beszélgetés után korai is, csak miután beszéltünk pár hónapot, de ezt látom máshogy gondoljátok.

jan. 2. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond meg neki te csak virtualis baratsagot szeretnel

Ha nem baratsagrol van szo henem modjuk egy partnerkeresésről akkor minek beszelgesen honapokig ha. Utana kiderul hogy nincs megba kemia elobe egyszerubb en azon vagyok hogy minel hamarabb talakozak ne huzzam hetekig

jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akihez kell egy hónap van akihez meg egy hét. Személy függő
jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 teljesen igaz
jan. 2. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
200 kilóméternél nehezebb talit összehozni. Valóban nem érdemes 2-3 hétnél tovább húzni az online beszélgetést, de ekkora távnál kicsit más a helyzet.
jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 benboglar válasza:
57%
Gondolod, hogy van olyan lány,akivel hónapokat fogsz beszélgetni online ?? Én nem hiszem ! Ma ez már nonszensz, a találkozásnak van értelme. Ha megmondod,hogy nem is akarsz találkozni vele soha, rögtön leépít!!
jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!