Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány szinte minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szinte minden történetemet lájikolja, máskor viszont hosszú órákig nem válaszol, mégha látom is, hogy gépnél van. Ha én nem válaszolok neki, akkor hirtelen hamarabb reagál. Ez csak női taktika, vagy igazából nem is érdeklődik?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi. Van egy lány, akit már többször fotóztam az elmúlt időszakban, s ezek során nagyon jó volt a hangulat, s legutóbb flörtölésre utaló megjegyzések is elhangzottak részéről, nagyokat nevetett a beszólásaimon. Mivel most nincs idehaza, csak írunk egyet-egyet, de szinte minden nap minden történetemet lájkolja, máskor viszont hosszú órákig nem válaszol. Ha én nem válaszolok neki, akkor hirtelen hamarabb rea
márc. 26. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dolga van?
márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván lehet dolga is. Arra volnék igazából kíváncsi, hogy mennyire gyakori a lányok esetében az a viselkedés, amikor bizonyos szinten jelzik az érdeklődésüket a fiú iránt (lájkolom a történeteit), de mivel a fiú ír, így nem jelentkezem magamtól, mert látom, hogy érdeklem őt. Amikor viszont a fiú nem jelentkezik, akkor én is jelentkezem, mert szükségem van a másik fél visszajelzésére, hogy még mindig érdeklem.
márc. 26. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én néha napokra eltűnök, ha olyan a hangulatom.
márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez a másik miatt van vagy magad miatt?
márc. 26. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Magam miatt, általában.
márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kirakhatsz esetleg egy-két olyan insta sztorit, ami arról szól, hogy a taktikázós csajokat messze elkerülöd. Ha ezek után abbahagyja ezt az eltűnős szokását, akkor valszeg eddig taktikázott.
márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!