Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miert nem valaszol ha kerdezek?

DanielC kérdése:

Miert nem valaszol ha kerdezek?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymast több mint fel eve, (en ferfi, ö nö). De csak ugy barati alapon, hogy neha együtt setalunk. A facebookon neha irogatunk. Ö kerdezi tölem, hogy töltöm a karacsanyt, en valaszolok, utanna kerdezem es te? Semmi valasz. Ez mit jelent? Hasonlo dolog, ha kerdezem, hogy tölti a szilvesztert, akkor nincs valasz. Nem ertem.
2022. dec. 31. 17:12
 1/10 anonim válasza:
Unatkozott és rádírt, de aztán rájött h annyira mégsem unatkozik hogy energiát tegyen bele, vagy érdeklődjön.
2022. dec. 31. 17:27
 2/10 anonim válasza:
A nők saját maguk sem tudják, hogy mit miért csinálnak.
2022. dec. 31. 17:44
 3/10 anonim válasza:
A nők nem sok mindent tudnak maguktól.
2022. dec. 31. 18:04
 4/10 anonim válasza:
Egyszer egy nő ismerősömmel beszélgettünk az ismerkedési kalandjaimról, és elmeséltem neki a tapasztalataimat (pl. teljesen jól elbeszélgetünk, érdeklődnek a nők, aztán egyik napról a másikra nyomtalanul eltűnnek stb.). Ő azt mondta, hogy sokszor még maguk a nők sem értik a saját logikájukat. A te esetedben az lehet, hogy a csaj leszarja a fejed, vagy ennyire agyhalott, hogy képtelen a normális kommunikációra. A kérdéseit csak a látszat kedvéért teszi fel, valójában nem érdeklik a válaszaid, ahogyan te sem. Pillanatnyi unaloműzőnek jó vagy, de ennyi.
2022. dec. 31. 18:30
 5/10 anonim válasza:

Milyen családból származtok? Hány évesek vagytok?


Hol és milyen körülmények között ismerkedtetek meg? Van valami közös szál, ami összekötne benneteket?


Melyikőtök származik vallásos családból? (Szerintem a hallgatás okát ilyen értelemben lenne jó keresni.) Vagy csak ilyen vérmérsékletű?

2023. jan. 1. 10:32
 6/10 anonim válasza:
Nem vagy érdekes számára.
2023. jan. 1. 11:57
 7/10 NTBS válasza:
Lehet más dolga akadt.
2023. jan. 2. 10:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Az volt, hogy mas pasija volt, de nem arulta el.
2023. ápr. 19. 19:04
 9/10 anonim válasza:
Szexuális pozícióba került egy másik állattal.
2023. ápr. 19. 19:09
 10/10 anonim válasza:

Szociális hálót fon maga köré. Élelmes! :)


Ha nem köteleződtetek el egymás felé, akkor nem érdemes bánni a dolgot. Majd jön egy másik lehetőség!


Én is siránkozhatnék olyan eseményeken, amelyek szinte "kicsúsznak" a kezemből. Nekem sem alakulnak mindig fényesen a dolgok...

2023. ápr. 20. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!