Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki mindig kifogást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mindig kifogást keres chatelés közben akkor hagyjam békén csak simán azt akarja?

Figyelt kérdés

Nem mindig írok, ő is szokott írni nekem, de valamikor ráírok aztán (ez mostanában van így, 1 hete kb.) akkor mindig fura dolgokat talál ki. És mindig az a dolog durván sok ideig tart.

Igen, vannak az embernek dolgai, eddig is voltak, de már ismertük úgymond egymás rutinját. Csak simán kérdezzem meg, vagy hagyjam csak így és ne is válaszoljak semmit?


ápr. 2. 10:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem mindig én írok először.
ápr. 2. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Le akar rázni, arra célzol?
ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen
ápr. 2. 13:39
 4/4 anonim válasza:
Ez ember függő. Előfurdulhat, hogy tényleg nem akar beszélni abban a pillanatban, vagy nincs olyan kedvében, de lehet hogy csak bele feledkezett a dologba, miközben végezte a feladatát.
ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!