Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ilyen hátsó mutogatós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyen hátsó mutogatós képet rak fel instára az r*bis? Magamutogató?

Figyelt kérdés

Az olyan lány aki hasonló képet rak fel instára, az ribis? s*ggmutogató?

Fiúk, nektek milyen lenne a ha barátnőtök elkezdene instára mell/hátsó kiemelős képeket felrakni?


Lányok véleménye is érdekel hogy miért csináljátok ezt. ha amúgy van már pasi.

Hasonlókra gondolok:

[link]

[link]


ápr. 2. 10:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván az.

Minek mutogatná magát így valaki? Normális emberek nem csinálnak ilyet. És nem attól függ, hogy párkapcsolatban van-e éppen.

Szerintem aki ilyet csinál, az ebből akar élni, akár követőket gyűjteni, akár "szponzort" keresni. Meg nyilván van jó néhány mentálisan labilis lány, nő, aki utánozza ezeket, de nekik igazából még hasznuk sincs belőle.

ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Átlagos tinipitsa. Ez már olyan megszokott, hogy az ember meg sem lepődik.
ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
de a barátnőm csinálja ezt :(
ápr. 2. 11:07
 4/41 anonim ***** válasza:
57%
Ezeken a képeken semmi olyat nem lehet látni, amit ne láthatnál szinte bármelyik másik lányon. A felső képen látszik egy 5 centis csík a lány oldalából, az alsó csajnak pedig "felháborító" módon látszik a válla, meg a háta egy része. Ez tényleg ennyire nagy probléma? Ha igen, akkor el lehet menni és keresni egy másik lányt.
ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
30%

Nyugodtan jöhet a lepontozás, nem zavar. Így kezdődik a kontrollmánia: először megszabja, hogy milyen képeket rakhat ki a párja (persze egy idő után az arcáról se rakjon ki képet, mert ugye arra is recskázhat más férfi), aztán jön a ruhatár korlátozása, a barátoktól eltiltás és egyre rosszabb lesz minden.

NEM kontrollálhatod a barátnődet, ő nem a tulajdonod. Ha valamit tehetsz, az az, hogy beszélsz vele, de egy normális párkapcsolatban ilyenért nem szoktak balhézni. Érdekes, engem nem zavarnak a barátnőm hasonló képei, mert egyrészt van önbizalmam, másrészt megbízok benne. Nálad a jelek szerint egyik sincs megfelelő szinten.


A másik, hogy nem hiszem el, hogy a kapcsolat előtt nem voltak jelei annak,

ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
...annak, hogy hajlamos ilyesmi képeket kitenni.
ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
Ez kevés ahhoz, hogy ilyet jelentsünk ki, inkább magamutogatás ami zsigerből jön.
ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%
Mivel instan alap hogy ilyenekkel pózolnak, szóval úgy gondolják ez menő...
ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
Tudod mi a gáz? ha konditeremben kamerázik insta ribi, de férfi megnézi a hátsóját, akkor azonnal kiakad, hogy mit képzel...
ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Én nem szeretném és nem akarom kontrollálni a barátnőmet. tudom hogy nem a tulajdonom.

Csak nekem egy kapcsolatban vannak elvárasaim és igényeim (mint ahogy mindenkinek?) és az az egyik alap elvárasom hogy ne mutogassa a seggét és a melleit :(

És ha nincsenek meg az elvárasaim akkor csak szakításon jár az eszem, szóval ezért sem vagyok annyira kontrolláló szerintem, mert elengedném ha ilyenek vannak ami nekem nem tetszik vagy nek esik jól


Mindig is nagyon elítélő voltam az ilyen lányok felé, és egy r*bncak gondoltam őket

A Kapcsolatunk elején semmi jele nem volt a fenék/mell mutogatásnak, mivel akkor még nem is rakott ki magáról semmit

ápr. 2. 12:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!