Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan vehetem rá lány barátomat, hogy kicsit többet mutasson magából?

Vonzódom az egyik lány barátomhoz, és szeretném, ha többet mutatna magából. Hogyan vehetem rá erre?

F

Keress kérdéseket hasonló témákban: Crush, vonzódás, szeretet, barát, magamutogatás

máj. 18. 14:54  Privát üzenet  

A válaszok

Csak bámulni akarod, vagy össze is akarsz vele jönni?

Ha friendzone-ba vagy, akkor nem sok esélyed van másra.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 18. 15:06 Privát üzenet
Nem tudom, mert ha barátként tekint rád, a barátságotoknak annyi lehet esetleg.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 18. 16:18 Privát üzenet

Ha csak barátként tekint rád nagyon sehogy, bár ha tényleg barátok vagytok akkor azért elég nyitottak vagytok szerintem egymás előtt.

De valószínű te inkább kapcsolatot szeretnél vele, nem "csak" barátságot.

Néha a barátság többet ér szerintem.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 08:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy szerezzem vissza a barátomat?
Szeretném hazahozni a barátomat, viszont nem tudom, mit tegyek?
Hogy koptathatnám le a lány barátomat?
Mit tegyek? Anya utálja a barátomat! Se én nem mehetek hozzá, se ő nem jöhet hozzánk, Tovább lent
Mit csináljak? Nagyon szeretem egy lány barátomat. Lépjek vagy ne?
15eves lany vagyok. A legjobb fiu baratomat Daninak hivjak es 17esves mar szuletesunk ota legjobbak vagyunk. Olyan szinten szeretjuk egymast es tamogatjuk, tenyleg egy igyazi...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!