Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kell így öltözni egy...

Miért kell így öltözni egy edzőteremben? Csak szerintem magamutogatás?

Figyelt kérdés

Elkezdtem terembe járni a férjemmel. Ő régen verseny szerűen sportolt, már több időszakot jártam én is de eü gondok miatt nem volt szabad megerőltetni magam (mondjuk most se, de már van gyógyszerem rá, ha beüt a baj). Férjem (szerintem nem csak szerintem...) elég jó hapsi, és ha kívülről látnám magunkat én sem érteném, hogy mit keres mellettem :( Na szóval az önbizalmam így is a béka segge alatt, ugye terembe azért jár az ember, hogy lefáradjon-megizzadjon, akkor aztán semmilyen szempontból nem vonzó az ember lánya - legalábbis én.

És akkor beáll mellénk a futógépre edzőnaciban, sportmelltartóban, full sminkben és kiengedett lapockáig érő vasalt hajjal a kislány. Most ez szerintem sem terembe való? Most lehet mondani, hogy nem egymást kell nézni, de vajon mi a céljuk ezzel a kinézettel? Szerintem pont ez. Nem fogok nyilván beszólni meg semmi, de ilyenkor konkrétan sírhatnékom van...

szóval, aki így jár, mondja már meg, miért? kiengedett hajjal futni, edzeni, mikor leizzadsz úgyis? meg lefolyik a smink?


jan. 16. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

EZ az ö dolga, ha NEKI így kényelmes, akkor TE mit hözöngsz? A edzőnaci, sportmelltartó teljesen rendben van, ha sminkelve érzi jól magát, az is magánügye, a haja meg végképp

Garantáltan nem a férjedre akar hajtani, csak nincs kedve zsákba öltözni a kedvedért. Inkább magadat próbáld formába hozni, ne másokkal foglalkozz, föleg ne azzal, ki mit vesz fel.

jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
70%
Tenni is kéne érte,hogy úgy nézz ki mint a vasalt hajú kislány:)
jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
én csak azt mondom, aki terembe jár, az azért jár, hogy edzzen, izzadjon, fáradjon. szerintem. hát az izzadt smink meg haj baromira nem szexi, de nem is izzadnak le sosem, ergo akkor miért is így jár... na.
jan. 16. 19:04
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Tele van a világ ilyenekkel, hogy tökéletesen kell kinéznie mindenhol. Nem másnak, maguknak akarnak tetszeni (vallják állandóan). Tudják, hogy irigy rájuk sok mindenki és rendszeresen szem előtt is tartják és azért is mutogatják magukat. Legyen boldog így, ha neki ez jó, te pedig ne figyelj rá, hagyjon hidegen a jelenléte. Neked is vannak jó tulajdonságaid, a férjed így is szeret, ez legyen előtted.
jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyenek miatt szar teremben edzeni. Sokan mondják hogy ott mindenki a maga dolgával törődik,de baromira nem.

Mit érdekel téged hogy más mit csinál/hogy néz ki? Ráhajtott a férjedre,vagy zavart téged az edzésben? Nem. Akkor mi a szrt kell figyelni meg morogni rajta?

jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hogy tök anonim nem kérdezhetném meg mások véleményét és nem írhatnám le, hogy nem érzem magam tőle komfortosan. Miért ne tehetném? Nem nekik mondom, nem szólok be senkinek, nem figyelem, ezt netto 2mp alatt lehetett látni.
jan. 16. 21:33
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

NEM, ez NEM magamutogatós, ahogy azt sem mondom látatlanban, hogy te meg igénytelenül vagy ott.

Ö így érzi magát jól, te meg másként.

Nem azért vagy ott - meg más sem - hogy a többiek kinézetével foglalkozz, hanem hogy sportolj.

jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az a véleményem, hogy rossz irányba haladsz, ha elmész edzeni, és máris az első dolgod más nők öltözetén pattogni magadban.


Egyébként a sportmelltartóval, edzőnacival mi a baj? Beltérben edz, nyilván nincs hideg, neki így kényelmes. Amia kiengedett hajat illeti, ha neki úgy kényelmes, azzal mi a bajod (férfiként volt hosszú hajam, szabadtéren futva, ahol szél is lehetett, nem volt jó kiengedve, beltéren futópadon engem sem zavarna)? Smiknkből meg van olyan ami nem mosódik el az izzadságtól. De vannak nők, akik mindig igénylik hogy sminkelve legyenek, ha sportolnak is.

jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Vannak akik edzeni és izzadni járnak terembe.

Van aki azert mert jólesik passzos edzőruhát felvennie.

Tisztelni kell midnkét műfajt. Lehet neki a mentális egészséges múlik ezen

jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
25%

Abszolút megértem.

Nem volt hülyeség, mikor régen a lányok és fiúk külön tesiztek, ma a nagy szabad(os)ságban minden társadalmilag elfogadott. Ha edzőnacinak hívják a fekete harisnyát, akkor oké, ha harisnyának, akkor kell fölé szoknya, stb. Gonosz világ ez, sztem jobb otthon edzeni.

jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!