Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek irjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak neki?

Figyelt kérdés

Szóval egyik nap irogattam egy kedves gyerekkel aki tök jófej de itt ne arra gondoljatok, hogy tetszik meg ilyenek, hanem szeretném őt jobban megismerni mint egy barátot. Tehát az a story hogy egyik éjjel nagyon sok ideig videochteltünk (5 órán keresztül) és kérdezte hogy szeretnék-e találkozni meg hasonló dolgokat. Az volt hogy éjfelkor kezdtünk el beszélni és 5ig fent voltam de szinte már majdnem bealudtam és már ő se beszélt nagyon akkor és elaludtam ,nem tudom mi történt már utána. Azóta nem írt (1 napja) és nem merek rá írni. Szerintetek mit tegyek? (De snapet meg kuld)Nem vagyok az a haverkodos eljarok mindenhova fiukkal tipus, szóval légyszi segítsetek!!!


Bocsi helyesírásért!



ápr. 4. 20:16
 1/6 anonim válasza:
96%
Get a lifee, és döntsd el hogy mit akarsz, mások nem fogják helyetted megmondani... jèzusom ez is de cringe..
ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, és tisztázd, hogy nem pasiként gondolsz rá. Jobb mielőbb elmondani, mint elhitetni vele, hogy érdekel, közben meg nem.
ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki
ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"nem merek rá írni" - Miért nem mersz ráírni?
ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még ráírni sem mersz, akkor hogy fogsz tovább lépni? Vagy nem is akarsz?

Írjál rá, aztán majd kiderül a folytatás!

ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Írjál rá, fiatal vagy, nagy baj nem lehet.
ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!