Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetetk is bunkóság?...

Szerintetetk is bunkóság? Látta de nem ír vissza, legalább annyit írhatna h nem akar beszélni, ne írjak neki, nem?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, h nem biztos h tud írni, attól h látta, de sztem ez hülyeség. Egyrészt telóról is tud írni, meg ha megnézni volt 4-5 másodperce, akkor arra is lenne hogy minimum annyit írjon, hogy nem ér rá vagy nem akar beszélni velem, de valami reakciót írhatna .

És az a legundorítóbb ha visszateszi olvasatlanba...


Mi a véleményetek az ilyen emberekről? Szerintem a másik felé lehetne egy minimális odafigyeléssel, és írhatna választ, bármilyet.


2014. szept. 24. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazad van,ès akkor most mi lesz?
2014. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha telóról vagyok, én is ritkábban válaszolok, tabról/gépröl általába szoktam, de a 30mp-es írási limit és a több üzi miatt problémásabb az egész.

Lehet az is hasonlóan gondolja, akiről írtál.

2014. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán azért teszi vissza olvasatlannak hogy később észrevegye és visszaírjon, mert épp nem ér rá!?
2014. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha nem érne rá, akkor nem is olvasta volna el, mert arra se ért volna rá
2014. szept. 24. 21:01
 5/7 anonim válasza:

És ha automatikusan megnyitja neki?

Nekem telómon kijelzi ha jött üzenet és engem idegesít ha ott van a jele, ha wifin kívül megyek nem tudom eltüntetni, ezért mindig rámegyek, de sokszor el se olvasom, válaszolni meg nem szeretek telón. Nem kell ezt szerintem annyira felkapni, válaszol majd ha akar vagy ha kényelmesen tud.

2014. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy kérj töle mail/skype cimet, az jobb lehet és nincs félreértés sem.
2014. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az. Viszont pl. nekem volt olyan, hogy már 2-szer megírtam egy férfinek, hogy ne írjon, mert nem válaszolok többet és azóta is ír 4-5 naponta, de őt pl. már válaszra sem méltatom, de kb. mintha nem mondtam volna naugusztusban... Miért nem hívod fel inkább? 32.N
2014. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!