Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha most éppen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha most éppen lecseréltek és nagyon rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Nem akarok itt regényt írni, meg túlozni, de tényleg elég rosszul érzem magam, nem vagyok olyan népszerű, teljesen elhittem hogy most lesz egy normális kapcsolatom stb...

Nincs kedvem mozogni se, tanulni se tudok, játszani se, semmit sem. Egyszerűen csak a gondolataim mennek a fejembe és kész.


ápr. 8. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam ilyen helyzetben szerintem próbálj úgy tenni mintha leszarnád beszélj más lányokkal tedd féltékenyé és ne legyél vele kedves ne szólj hozzá ha ő akar beszélni akkor szard le nekem bejött ez volt egy éve most ott tartunk hogy a csaj próbálja jóvátenni és újra össze akar velem jönni és hiába szeretem azért kicsit nem kell hagyni mert akkor megint ez lessz a vége mert túl könnyen vagy megszerezhető
ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én nem is akarom ezt, és nem is vagyok menő hogy ezt megtudjam csinálni. És elég nehéz lenne neten keresztül féltékennyé tenni, úgy hogy ő cserélt le.
ápr. 8. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudok mit tenni maximum élvezed az életed a haverjaiddal és posztolod vagy meg kell tanulni elengedni sajnos
ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi azt elfelejtettem hogy ha kell tudok segíteni visszaszerezni de nem biztos hogy neked is jó lesz.
ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehetsz, hogy időt adsz magadnak elengedni és semmiképp ne kezdj egy új kapcsolatot csak azért, hogy felejts vagy féltékennyé tedd a másikat!


Ahogyan az első is leírta, én sem javaslom az újrakezdést, mert nem fog megbecsülni.

ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress másik csajt
ápr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felteszem, srác vagy... Mindenképp meg kellene osztanod valakivel az érzéseket, amik benned vannak...
ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Részvétem! Amúgy fiú vagy, ugye?
ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván fiú
ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!