Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért haragudhatott a barátnőm...

Miért haragudhatott a barátnőm amikor lecseréltem a telefonom a mobilcsere programban?

Figyelt kérdés
Nem tudom megkérdezni mert megszakította velem a kapcsolatot. Akkoriban kicsit furcsálltam, de nem foglalkoztam ezzel a dologgal. Viszont így utólag nem értem. 5 éves egyszerű telefonom volt, ami akkor már sokszor lefagyott és nagyon gyorsan lemerült. Rá se fizettem a cserére a legolcsóbb Xiaomi telefont választottam. Nekem hirtelen a lényeg csak az volt ne merüljön le váratlanul az utcán. Ebben mi volt a rossz neki? Sokkal drágább telefonja volt. Arcokat vágott, mondta nem kellett volna, mert még működött és szerinte egy régebbi telefon jobb, mint egy mai közismert márkájú. Amikor megismert akkor is megjegyezte, hogy milyen szimpatikus bennem, hogy nem iPhone vagy valami divatos telefonom van. Nekem nincs semmi bajom az iPhone-al. Lehet egyszer veszek, de amilyen keveset én telefonozok bőven elég most az android. Mi lehetett a baja a telefonommal?
febr. 5. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Most a legrosszabb indulatból írom, de nem lehet, hogy volt a telódon valami nyomkövető és az nem tetszik neki, hogy most nem látja merre jársz? Jó persze, ezt az újon is meg lehet csinálni.


A másik ami kevésbé rosszindulat, hogy megsértődött, hogy neki nem lett új telója.

febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem a telefonoddal volt konkrét baja, hanem veled. Aki még őszinte kommunikációra sem képes, besértődik, mint valami hisztis kisgyerek, azt nem nevezném barátnőnek.
febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Valami más miatt haragudhatott, csak mivel éppen haragudott rád, erre is negatívan reagált.
febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felmerült, hogy volt korábban egy barátja, aki sokat foglalkozott az autójával és néha úgy érezte nem figyel eléggé rá. Lehet azt képzelte, hogy én pedig folyamatosan telefonozni fogok és kevesebb figyelmet kap? Néha az se tetszett neki amikor a hobbimmal foglalkoztam, az volt a baja, hogy nem vele töltöm az időt, pedig vele több időt töltöttem.
febr. 5. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez valami bújtatott reklám? Ilyen agyament sztori a világon nincs.
febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez csak a szokásos iphone-os kérdező...
febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!