Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek hogy nem működik köztünk?

Figyelt kérdés

21F vagyok ő 18L, és egyrészt a korkülönbség másrészt az eltérő gondolkodásunk miatt úgy érzem nem illünk össze, és nem hiszem hogy érdemes lenne folytatni. Viszont ezt nem merem neki elmondani, félek hogy megbántom őt és összetöröm mert érzékeny lány és a múltban is átesett traumákon amiért törődésre lenne szüksége. Ő is érzi hogy kicsit kedvetlen vagyok ebben a kapcsolatban, nem is megy minden simán de fülig oda van értem és 0-24-ben ír nekem. Egy éve együtt vagyunk, kezdetben nagyon jól kijöttünk de az idő benizonyította számomra hogy teljesen másra vágyunk és nem passzolunk.

Hogyan mondjam el neki, hogy ne bántsan meg?


ápr. 11. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Az a 3 év nem befolyásol semmit, szóval ez nem érv, az már más, hogy gyerekesnek tartod, mondjuk ki nem ennyi idősen.


Kinyitod a szádat és elmondod neki az igazat, ennyi. Aki kapcsolatban van annak tudnia kéne egy ilyet meglépnie mert érett hozzá elvileg, vagy mégsem.

Ne másoktól kérdezzél, hanem írd össze magadban ezeket mert te ismered, nem mi! Nem hiszem el, hogy nem tudtok magatokban el rendezni egy ilyet, csak rendelkezni kéne kéne minimális kultúrált megbeszélő képességgel.

ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség az a mondás, hogy "megszoksz, vagy megszöksz". Boldogtalan vagy, felesleges tovább nyúzni ezt a kapcsolatot. A múltbeli traumáiról nem te tehetsz, az érzéseidet nem te irányítod, vagyis nem te leszel a felelős, bárhogy is reagál.
ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Arra van szükséged hogy elveszítsd, ahhoz,hogy érezd,mennyire szeretted. Tipikus.
ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!