Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elhívni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhívni a crushomat valahová messengeren keresztül egyelőre azzal a célzattal hogy megismerjem ?

Figyelt kérdés
Még 2023 szeptemberében a könyvtárban meg láttam egy lányt aki nagyon bejött (tudom nagyon plátói de kérlek várjátok ki a végét). Azóta töretlennek voltak az érzések. Múlt félévben még egy szemináriumon is voltunk DE nem beszéltünk úgy soha. Ettől függetlenül szerintem vele szembe mennék tudja ki vagyok (már azért is mert bejelöltem facebookon). Külsőleg nagyon hozzá ragadtam DE megszeretném ismerni milyen is belülről, pont azzal a célzattal hogy lehet még se illenénk össze. Úgy legszívesebben személyesen hívnám el valahová (az utóbbi két hétben vagy legalább 30 szor probáltam oda menni vagy megkeresni) hogy megismerjem de egyetemen állandóan ezzel a 8 tagú baráti körével van (ha csak két barátjával lenne egyébként oda mennék de annak az esélye tényleg nulla :/ ). Nem akarom sem magamat, sem őt kínos helyzetbe rakni annyi ember előtt. Hétfőn még bejelöltem facebookon, vissza is igazolt. Azért valamennyire mégis egy jó benyomást akarok kelteni benne hogy pozitivan álljon már ahhoz hogy találkozunk. Annyit tudok mondani róla hogy zárkozott típus de alapvetően nyitott egy kapcsolatra ezt egy barátja mondta nekem.

ápr. 11. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem írsz neki?
ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki mit szeretnél
ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!