Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért tartják egyesek furcsána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják egyesek furcsának, hogy egyelőre nem szeretnék pasit?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és egyszerűen nem érzem szükségét, nem vágyok ilyesmire. Nem azt mondom, hogy örökké igy szeretném, de egyelőre próbálok a sulira koncentrálni, vannak barátaim, van családom, akikre ugyanugy időt kell szánnom, és ugy érzem hogy ennyi bőven elég. Ha valaki megkérdezi, hogy miért nincs már, és elmondom az okát, furcsállja, vagy megkérdezi, hogy "jobb igy egyedül?" Hát egyáltalán nem érzem magam egyedül/magányosnak. Szoval az egészben csak ez zavar, hogy egyesek ezt miért tartják problémának. Mindenesetre jo érzés kiírni, és előre köszönöm a válaszokat :)
2019. ápr. 26. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 22 évesen volt az első párkapcsolatom. Megkaptam a magamét másoktól én is, de nem érdekelt. Teljesen normális amit gondolsz.
2019. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
én kettesek csoportjába tartozó lehetek,mert azt tartom "furcsának" és nem szépnek, hogy így beszélsz, "pasi". 17 évesen egy nyíló szép virág a lány - és nem "pasi" kell, hogy észrevegye, hogy megtalálja, hanem a szép szerelem.
2019. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is furcsának találják, de azért mert általában megnézik az embert,alkotnak egy véleményt és az alapján kérdezik meg ugye. Az egyedüllét egyáltalán nem feltétele annak hogy szomorú vagy, hanem foglalkozol magaddal, párkapcsolatba pedig nem is érdemes addig belemenni még nem érzed készen magad, hogy most belefér vagy hogy működne...stb azt tudni fogod mikor készen állsz :) 21/F
2019. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert furcsa. Ezek a legjobb éveid, ne vesztegesd el őket.
2019. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Mégis mi lenne ebben furcsa? Nem mindenki proli, vagy cigány, hogy 12 évesen pasasozzon, meg pottyantson 8 gyereket 20 éves korára. Sajnos nagyon proli környezetben élsz. Én elit iskolába jártam, ott inkább az volt a furcsa, ha valakinek már volt barátja 17 évesen. Hiszen ez az időszak arra van, hogy tanulj az érettségire és az egyetemi felvételire, ami nem feltétlenül könnyű, főleg úgy nem, ha egy hülye pasi elvonja a figyelmed, akivel úgyis szakítani fogtok pár hónap múlva. Utána már hiába bánod, hiába vered a fejed a falba, hogy megbántad, ez az időszak már nem fog visszatérni. Pasizni még bőven ráérsz később, úgysem 17 évesen fogod megtalálni életed párját.

By the way, akárhány éves is vagy, mindig lesznek, akik furcsának találják, ha éppen nem akarsz pasit, és mivel az emberek zöme társfüggő, így ezt nem is szokták elhinni. Pedig van az ember életében olyan időszak, amikor jól érzi magát egyedül, és nem vágyik kapcsolatra.

2019. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából normális. Mindenki eldöntheti, hogy mikortól szeretne maga mellett valakit. De gondolom ha beleszeretnél valakibe, az érne annyit, hogy meggondold magad.

Az pedig aki ilyenbe ártja az orrát valamivel nem elégedett az életében, ezért zavarja.

2019. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem értek egyet az 5-össel. Jó emlékek sokkal fontosabbak tinikorból, mint hogy 5-ös legyen a töri dolgozatod. Az érettségi nem sokat ér az életben.
2019. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, nekem sem volt barátom még.És lehet furcsa gondolkodás, de én nem szeretnék 5-6-7-8 párkapcsolatot életem során.Legyen egy aki az igazi.Sokan leszólnának ezért, tudom, mert hogy nem tapasztalok, nem használom ki a fiatal éveimet.De én nem így gondolom.Meg szeretném találni AZ igazzit, aki határtalanul szeret, elfogad,aki nem tesz fel "ti lecserélnétek ezt a csajt?" Kérdést gyakorin😂 és akivel össze is házasodnék később akár.Szóval én inkább kivárom, minthogy folyton össze vissza pasim legyen.
2019. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as de ha nem keresel akkor nem fogod megtalálni. Ahhoz randizni kell, nem fog becsöngetni hozzád senki, hogy szia én vagyok álmaid hercege.
2019. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Igazad van, bár sajnos még gyűjtenem kell a bátorságot ahhoz, hogy például rá tudjak mosolyogni egy buliban a kiszemelt fiúra, hogy észrevegyen

2019. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!