Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bírom felfogni, hogy 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom felfogni, hogy 5 év után vége?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom volt, 5 évig voltunk együtt, de több, mint egy hónapja kidobott, mert már nem szerelmes belém. Annyi mindent megéltünk együtt, annyi mindent köszönhetek neki ès külön utakon kell folytatnunk. Egyszerűen se a szívem se az agyam nem tudja ezt feldolgozni, hogy ő nincs többé, annyira de annyira szeretem. A legfájóbb, hogy olyan rideggé vált, érzések nélkül elmondta, hogy mostmár hagyjam őt békén. Nem tudom felfogni, hogy változik ilyenné az ember… hogy enyhítsek a fájdalmon? Teljesen összetörtem..


21/f



ápr. 25. 15:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Próbáld elfoglalni magad.
ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és the show must go on! Gyászold meg! Sírj! De ne akarj emiatt meghalni. Lesz még ilyenben részed az életed során. Szívd fel magadat és menj edzeni! Olvass könyveket! Írj! Csinálj olyat ami téged boldoggá tesz!


Egyébként szerintem korrekt volt. Elmondta, hogy nem azt érzi már és szeretne veled szakítani. Valószínűleg voltak erre utaló jelek is régóta, csak te homokba dugtad a fejedet és nem akartad észre venni. Viszont tovább kell lépni, mert az élet nem áll meg. Lesz majd aki szeretni fog

ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj a sok jó nőre akikre most lesz esélyed lecsapni egyedülállóként! Ne bánkódj az idő mindent meg fog oldani, most még rossz, de napról napra jobban leszel, ahogy elfelejted őt.
ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakításoknál én mindig arra gondoltam hogy én nem jelentek a másiknak semmit aki ilyen egyszerűen túl lép rajtam és esetleg máshoz megy az nem érdemli meg hogy szomorkodjak miatta.
ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 év 10 hónapos kapcsolatom ment tönkre egy egészséges lánnyal (28 vagyok, minimálisan mozgássérült) szintén meg akartam halni, mai napig nehéz, meg szar, de fel lehet állni ebből, csak nagyon lassan. Az fáj rohadtul, hogy vele képzelted a jövőd, és nem fogod tudni megélni. Adj neki időt. Pont fél éve mentünk szét, hidd el, jobb lesz majd.
ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!