Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem lehet felfogni azon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem lehet felfogni azon, hogy hagyjon békén? Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

Csaknem egy hónapig együtt voltam egy sráccal, akivel így utólagosan visszatekintve szóba se kellett volna állni. Ő 27 én 18... Többint 3 hónapja próbálok megszabadulni tőle, de nem megy. Bámulja a hugomat folyton ha eppen a delutani foglalkozásán van, és elvárja, hogy köszönjön, sms-kel, facebook üzenetekkel zaklat, annak ellenére hogy sokszor megmondtam neki hagyjon békén minket. Félek tőle, mert mindig ha találkozunk olyan ravaszul néz rám..félelmet kelt bennem, és féltem a hugomat is.


A kapcsolatunk elég nehézkes volt. Mind a ketten nagyon sokat makacskodtunk. Ő sokszor inkább punnyadt otthon, nem akart találkozni velem csak bizonyos dolgok miatt.(csak petting volt, de ez is azért, mert nem volt hajlandó gumit húzni én meg makacsul ragaszkodtam hozzá, mivel nem szedhetek hormonális gyógyszert, és allergiás vagyok a pharmatexre. Tudom ez az én hibám, de mit tehettem volna..)

Nagyon sokszor felhozta az exbarátnőjét, ez elviselhetetlen volt.

Én mondtam ki végül, hogy vége, mert sajnos nekem nem volt szükségem egy ilyen kapcsolatra. Azóta tart ez a dolog és nen tudom hogy egy 27 éves felnőtt ember miért nem képes felfogni, és elfogadni hogy nem akarok tőle semmit. Szerintetek mit csináljak?



2016. márc. 17. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A számát letiltod, és facebookon is. Élőben nem találkozol vele.
2016. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutass felé továbbra is tökéletes érdektelenséget. Ha folytatja, akkor hívd félre és mondd el neki, hogy fejezze be a kettőtök zaklatását. Ha továbbra is folytatja, akkor a helyzet súlyosságától függően fordulj a rendőrséghez. Hiszen ez nem gyerekjáték, ki tudja, mire képes, milyen beteg ötletei vannak. Remélem erre nem lesz szükség. Elsőként próbáld vele megértetni újra, hogy vége!
2016. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hagy békén
2016. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivj ra zsarukat zaklatasert azok majd elintezik
2016. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
zsaruk mit tehetnek ha fbn írkál neki a szerelmet nem lehet így letudni, max kap 3 évet kijön álat lesz osz megkeféli a csajt
2016. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!