Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy lány/fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány/fiú és már régen figyelitek, de még nem beszéltetek vele egyszer sem, akkor a telefonszámát vagy instáját kéritek el?

Figyelt kérdés
Valamint ezt hogyan kezditek el? Csak úgy odamentek hozzá és elkéritek az elérhetőségét és tovább léptek?

ápr. 29. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, én még sosem csináltam ilyet, de belegondolva a szituációba nekem nagyon fura lenne, ha odajönne egy srác, elkérné az elérhetőségem és rögtön menne tovább. Inkább próbálj meg kicsit beszélgetni is a kiszemelteddel.

Másik kérdésre, a mai világban a telószámot elkérni szerintem kevésbé célravezető, de ezek csak az én gondolataim, lehet más mást mond

18/L

ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb megoldás lenne ha először beszélgetnél vele, megkedveltetném magam, így majd sokkal nagyobb az esély rá hogy szimpatikus leszel neki, így valószínűleg meg fogja adni elérhetőségeit. Szóval kis lépésekben haladva az apró beszélgetéstől a telefonszáma megadásáig. A lényeg hogy ne félj, légy kedves és kezdeményezz, mert csak úgy nem hinném hogy megadná bármilyen elérhetőségét is.
ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az instáját kérném el, mert ott tudunk kvázi ingyen chatelni. De először élőben érdemes beszélni, hogy utána legyen kedve online is.
ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ja
ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, én tudok egy jobb megoldást, mit szólsz hozzá? Mi lenne ha élőben kezdenél el beszélgetni és közeledni felé, ha? Vagy ez nem opció mi, túl könnyű és kézenfekvő lenne.
ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Az önéletrajzát
ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha ismered az instáját simán megtudod találni. Ha ő is ismer akkor fix visszaír. Ha esetleg nem vagy benne biztos hogy tudja hogy kivagy akkor itt egy példa hogyan mond el neki kivagy:,, Szia, a Bence vagyok egy iskolában járunk, gondoltam jó lenne beszélgetni" vagy valami hasonló.
ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"A Kérdező valószínűleg egy neveletlen libsi lehet"


Egy tinédzserről beszélünk ember. Honnan a picából vetted azt, hogy libsi :D jó ég ember!

ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
A tinédzserek általában liberális beállítottságúak. Persze vannak kivételek.
ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"A tinédzserek általában liberális beállítottságúak."


Mondja ezt egy olyan ember akinek csak jobb és baloldal létezik és minden más ami eltér a kis buborék világától az rossz.

ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!