Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet a tudakozóból kiderít...

Jó ötlet a tudakozóból kideríteni annak a lánynak a telefonszámát aki tetszik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy nem facebookon írnék rá,hanem egyszerűen felhívnám.Fölhívnám a tudakozót,bemondanám a nevét,hátha megtudnám a számát és meglepném azzal hogy felhívom.Régen jóba voltam vele,de telefonszámot nem cseréltünk.Vagy inkább ne hívjam,ha egyszer nem adta meg a számát?
2020. ápr. 30. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az lenne az első kérdése hogy honnan tudom a számát?Erre én azt felelném,a tudakozótól.
2020. ápr. 30. 19:16
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon kis esélyt látok arra hogy ilyen bizalmas adatot kiadjanak. Nem tudom biztosra de ben tartom reálisnak.
2020. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 amikor megkötöd a szerződést a mobil szolgáltatóval meg szokták kérdezni hogy szerepelhet e a neved számod a tudakozóban.Ha jól emlékszem.
2020. ápr. 30. 19:21
 4/8 anonim válasza:
Én a helyedben nem hívnám fel, mert ahogy te is írtad, nem adta meg a számát. Lehet, hogy tolakodásnak venné, bár az is lehet, hogy cukinak tartaná
2020. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg amúgy is ha megkérdezi honnan van a száma mit mondasz? Az NNI adta ki? :D

Szerintem nem jó ötlet. Írj inkább neki.

2020. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 hát az igazat mondanám.A tudakozó adta meg:)
2020. ápr. 30. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem adom meg a számom, attól nem szeretnék hívást kapni.

L

2020. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A tudakozó szinte biztos, hogy nem fogja tudni megadni.

Dolgoztam ott több éve, szinte kizárólag vonalas telefonszámok voltak meg nekünk, azok közül is csak azok, amik nem titkosítottak. Mobil elvétve, azok is inkább cégesek, magánszemélyeké nagyon-nagyon ritkán.

Ha van is még vonalas telefonjuk, akkor az is a szülei nevén lesz, nem fogod tudni így kideríteni.

2020. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!