Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy lány/fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány/fiú és már régen figyelitek, de még nem beszéltetek vele egyszer sem, akkor a telefonszámát vagy instáját kéritek el?

Figyelt kérdés
Valamint ezt hogyan kezditek el? Csak úgy odamentek hozzá és elkéritek az elérhetőségét és tovább léptek?

ápr. 29. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb függetlennek lenni!
ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostanában a telefonszám elkérése nem annyira jó ötlet. Nincs azzal se nagy baj, csak az instával ezerszer több dolgot tudhatsz meg róla.
ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem elkérem,kezébe nyomom a saját telfonszámomat egy cetlin,h elfogadja-e tőlem a telefonszámomat/ímélcímemet,és majd ha akar,ő felhív/ír
ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az instát, a telószám ma már csak az üzleti életben használatos.
máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a suliban szoktam megnézni csajokat, az ő instájukat nem kell elkérnem, mert megtalálom a sulistársaim követői között őket.
máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem Instát érdemes mindenképp. Az emberek sokszor vonakodnak megadni idegeneknek a telefonszámukat, ráadásul Instagramon adja magát, hogy majd írásban kezdtek el beszélni, a telefonnál meg kínos kicsit, hogy akkor SMS-t írj (ami pénzbe kerül), vagy felhívd rögtön. Én utálok telefonálni, hát még olyannal, akivel alig beszéltem azelőtt!

De egyetértek amúgy azzal, amit már írtak, hogy előtte próbálj meg kicsit beszélgetni vele, oldani a hangulatot. Ha megvan köztetek egy ilyen első alkalmas jó "kémia", amit 3-4 perc alatt ki lehet alakítani egy kis small talk-kal, utána, ha szimpi vagy neki, jóval szívesebben fogja megadni az Instáját, mintha rögtön ezzel mennél oda hozzá. De fontos amúgy a kontextus is. Ha sulitárs, akkor az kicsit más helyzet, mintha teszemazt' a vonatállomáson szoktad látni gyakran, és ott nézted ki. Ezt figyelembe véve próbáld majd meg kialakítani az első beszélgetést.

máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!