Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mongya a lány csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tank2000 kérdése:

Ha azt mongya a lány csak inkább jövőre akar kapcsolatot de már volt velem kapcsolata Nem értettem mert nagyon jól kijö jöttünk de most úgy érzem hülyének néz! Mit kéne tennem? Valaki agyon tanácsot!? (tegnap pedig azt mondta hogy kezdjük előröl! )

Figyelt kérdés
mit kéne tennem nagyon de nagyon szeretem! és ő is ezt mondta! meg szakad a szivem
2014. máj. 21. 15:34
 1/2 anonim válasza:

Én szíves örömest adok neked néhány tippet. Pl ezeket tanuld meg helyesen leírni

mongya=MONDJA

kijö jöttünk(???)=KIJÖTTÜNK

agyon=ADJON

amúgy meg ha nagyon de nagyon szeretne, akkor összejönne veled még mostanában. ez nem attól az egy évtől függ. gondolom, azt hiszi, egy év alatt lemondasz róla és elfelejted, hogy akarsz valamit.

2014. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sok facebook helyett inkább nyelvtanórára kéne járni. Nem is tudod miért? A gyk-nak van olyan tulajdonsága mikor írsz egy szöveget aláhúzza pirossal ha rossz. Kérlek olvasd végig mielőtt kiírd. egyébként igaza van az előttem lévőnek.
2014. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!