Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért mondta ezt, bunkóságból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondta ezt, bunkóságból, vagy mi? Mit akar jelenteni? /L

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel olyan tök semleges a "kapcsolatunk". Azért tettem idézőjelbe, mert nincs is semmiféle kapcsolatuk, csak egy sima, osztálytársi. Egyébként év elején nekem tetszett egy kicsit, de most már tényleg nem. Még valamikor télen megdicsérte a ruhámat... vagy nem tom mit. Mutatott a kezével egy "lájkot", és azt mondta, hogy "dögös" vagy. (Pfhuu, de rossz volt ezt leírni, életemben nem használtam még ezt a szót...)

Ezt csak azért írtam le, hogy ismerjétek a nemlétező viszonyunkat. A kérdéshez tartozó sztori ez: Még egy picit régebben, amikor melegebb volt, felvettem egy lazább trikót, és az egyik szünetben ezt mondta: "Nem dobod ki a melleidet?" Csak azt lehagyta, hogy a nemlétező melleimet... Mivel nem vak, ő is láthatja, hogy még a B-t se érem el. (nem kell azt nézni, elég az, hogy már több, mint fél éve szinte minden nap lát)

Ezt most bunkóságból mondta, vagy mi? Esküszöm, nem értem. Először persze rögtön arra gondoltam, csak egy pár napja jutott eszembe, hogy lehet, hogy csak jó fej akart lenni a haverjai előtt, ezért mondta csak úgy... Segítsetek már megfejteni pls. :D



2014. máj. 16. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom így értette:

"Hellószia mizu van? Hadd nézzem a melleidet te szexi állat."

XD

Szval nem, nem bunkóságból.

2014. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2014. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt lehagytam, hogy van barátnője.
2014. máj. 16. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szegény lány olyan pasival jár, akinek más tetszik.
2014. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kettő nem zárja ki egymást...
2014. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hiába mondja mindenki, hogy azért, mert tetszek neki, szerintem ez tutira ki van zárva. Én nem szoktam csak úgy tetszeni senkinek. :D Na meg a barátnőjének nagy melle van, meg tudtommal egész régóta együtt vannak. Mindenesetre azért köszi, hogy válaszoltatok. :)
2014. máj. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!