Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, érintésekből képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, érintésekből képesek vagytok (vagy ki lehet) szűrni, hogy melyik srác akar "úgy" közeledni hozzátok?

Figyelt kérdés
Van olyan érintés, ami csak "baráti", illetve tudjátok-e adott esetben, hogy egy srác ha megérint benneteket, akkor azzal mit akar? Most nem olyanra gondolok, hogy pl. a feneketeket fogja meg valaki, mert az nyilván eléggé egyértelmű (és durva mondjuk ismerkedés kezdetén). Mi az, ami nem durva, de azt tudjátok mondani, hogy ezzel a srác egyértelműen kifejezi a vonzalmát?

2014. máj. 19. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogdosok ismeretlen lányokat.
2014. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: És mi az, ami egyértelműen "olyan" érintés, de nem sértő? Most nem olyanra gondolok, hogy pl. randin megfogják a lány kezét.
2014. máj. 19. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Pont a kézfogásra gondoltam, mikor nem bírja a másik egy pillanatig elengedni a másik kezét. Tudod amikor fáj elengedni.
2014. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod a pillanatok tört része. Sokat szokott jelenteni.
2014. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megfogtam a kezét, és szerintem neki is jó volt, mert nem nagyon akarta elhúzni. :)
2014. máj. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!