Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó paraszt lennék? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó paraszt lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szoktam ismerkedni lányokkal, gyakran beszélünk facebookon, és többel flörtölök egyszerre. Többnyire a 10/10 és 10/9 esek lekoptatnak egy időn belül, a 8-asoknál meg 7-eseknél lenne esélyem, de az utolsó pillanatban mindig megmondom nekik hogy nem akarok tőlük semmit, mert jobbat akarok (ezt nyilván nem mondom meg nekik). Még sose volt barátnőm (15/F), és most arra gondoltam hogy kéne egy, és van is rá lehetőségem egy 7-8 körüli csajnál, aki amúgy jó arc, de vannak nála szebbek is. Gáz ha úgy jönnék vele össze hogy nem tervezek hosszúra?

2015. febr. 15. 21:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez a kategorizálás sem túl szimpatikus, bár be kell ismerni, hogy valamilyen szinten mindenki csinálja. Szerintem ha nem szereted vagy nem is tetszik, akkor hülyeség összejönnöd vele. Meg komolyan "arra gondoltam kéne egy"? Ez azert elég komolytalan. De azt jegyezd mwg, hogy egy lánynak könnyű összetörni a szívét. És ha ezt megteszed ő és főleg a barátnő ellened lesznek. Nem tanácsos szembeszállnu 20 pár tűsarkúval...
2015. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!