Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem miért úgy viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem miért úgy viselkedik velem mintha csak a testvére lennék?

Figyelt kérdés
3 éve élünk együtt.

2015. febr. 11. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tud valamit.
2015. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyi volt ... :-(
2015. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű emberileg értékel, vágy meg már nincs köztetek (legalábbis részéről).
2015. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kelted fel benne a vagyat. Valtoztass ezen.
2015. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed így? Szexuálisan nem kívánjátok egymást?

Nem vállal fel Téged nyilvánosan?

37F

2015. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet elhidegült tőled szexuálisan valami miatt, bár ez ellen tudtatok volna tenni, tudnátok, de ehhez meg két ember kell. Mivel ennyi időt töltötök együtt, mint embert szeret és jól érzi veled magát. Le kéne ülni és megbeszélni, hogyan tovább, a többi már csak rajtatok áll.
2015. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert szeret, ezért nem kíván.
2015. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szexuális életünk havi 2 alkalom átlagban.

Akkor is én juttatom csak eszébe.

Mindent rá fog a fárattságra, a gondokra, de még hogy a társaságomat sem viseli el ez nagyon aggasztó.

Csak akkor beszélgetünk ha hazajön ebédelni a munkából, vagy mikor már az ágyban fekszünk és nem számítógépezik.

De akkor sem sokat mert hamar elalszik.

Napközben én próbálok rá hatni erre azt kaptam hogy nem ér rá.

2015. febr. 11. 13:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagy gáz van, a havi két alkalom, olyan 80 éves korban, 50 év házasság után normális ...

Ha otthon ebédelnék, akkor desszert képen, minden ebédszünetben megdugnám a párom ...

2015. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mai világban, eléggé nehéz a megélhetés, lehet ez stresszeli, hogy három éve még jól keresett, most meg a béka segge alatt. Engem pl ez készít ki, de úgy, hogy még a sexre sem gondolok.
2015. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!