Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az én hibám, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az én hibám, hogy nem örülök a boldogságuknak? Önző lennék?

Figyelt kérdés

2 évig együtt voltunk a barátommal, nemrég szakítottunk, mert megcsalt többször is.

1 hete elmondta a legjobb barátnőm, hogy együtt vannak...

És én azután úgy tettem, mintha nem léteznének. Nem kiabáltam, nem csapkodtam, nem szidtam őket, egyszerűen csak levegőnek néztem mindkettőt, éltem az életemet.

Erre ma megkaptam a lánytól, hogy én mégis mennyire önző vagyok, mert így viselkedek és inkább örülnöm kellene a boldogságuknak, meg hogy az emberek véleménye megvan arról, hogy próbálom kisemmizni. Egyszerűen csak annyit kértem, hogy amilyen rövid időn belül tud, költözzön ki a lakásomból és szeretném visszakapni a ruháimat, amik az ő szekrényében vannak.


De nagyon jól tudta, hogy a szakítás ellenére még voltak érzéseim a barátom iránt és tudja, hogy mennyire fájt ez az egész.


2015. jan. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem a te hibád,gondolom neked ez rossz,és a képedbe akarják tolni,hogy mosolyogva kanalazd be emészd meg és örülj velük.Nincs szükséged rájuk szerintem.
2015. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy h.lye p.csa, ne foglalkozz vele.
2015. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj és a barátnőd nem talált volna más pasit a világot, pont a te levetett exedet? Nekem nem lenne pofám összejönni a legjobb barátnőm levetett holmijával, szóval a helyében inkább befogném és megnyugtatnám, hogy az a boldogság addig tart, amíg meg nem csalja az exed.
2015. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnő, aki engedi, hogy a pasid elcsábítsa őt, a helyett, hogy szólna róla, az nem legjobb barátnő.


Jól teszed, ha kitúrod az életedből.

2015. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De a legrosszabb az, hogy Ő még azt hitte, hogy ezután is minden ugyanolyan lesz. Mármint mondta, hogy reméli emiatt a mi barátságunk nem megy tönkre...

Dehogy, majd én is keresek valakit az exei közül és együtt megyünk majd duplarandikra.

2015. jan. 27. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem a barátod.

Majd találsz más, igaz barátokat, velük meg nem kell foglalkozni.

Én is megtanultam a saját káromon, a vélt legjobb barátnőm miután szakítottam a barátommal, lefeküdtek. Aztán mint megtudtam, a másikkal is. (Összesen 2 volt, neki ki kellett próbálni mindkettőt, innentől kezdve megszakítottam velük minden kapcsolatot és egyáltalán nem hiányzik.)

2015. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ezt el se hinném...nagyon durva a lány, légy határozottabb, kérd vissza tőle a cuccaid, erélyesen szólítsd fel, hogy költözzön, ha kell pakolj össze, vagy cserélj zárat. Nem értem az ilyet, valami nála biztosan hiányzik...
2015. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B st válasza:

eggyaltalan nem a te hibad

egy legjobb baratno meg nem csinal ilyet

es en azt mondom jobb ha kiadod magadbol a duhot mert egy ido utan felgyulik benned a duh es akkor aztan vege mindennek

de probalj meg megnyugodni :)

nagy a valoszinusege hogy talasz masik baratot

2015. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!