Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom úgy felpörgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OOTedyOo kérdése:

Mivel tudom úgy felpörgetni a barátnőm hogy megőrüljön tőle, és azonnal abban a percben ott ahol abban a szent pillanatban vagyunk, akarjon engem? :DD

Figyelt kérdés

Szeretjük így szivatni egymást hogy például amikor ő beszél az anyjával,én meg állok melette és markolászom a fenekét és ezért kicsit összezavarodva beszél.


Meg így húzzuk is egymást egy-egy nyakpuszival amitől kirázza a hideg és beindul.


Milyen ilyen trükköket tudtuk még,amivel így "be lehet vadítani" a másikat? :)



2014. szept. 22. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kis naiv vagy ha azt hiszed az anyja nem veszi ezt észre :D csak nem akar kellemetlen légkört teremteni azzal hogy szól
2014. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekel akkor írj privit :)

19/L

2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy valszeg látja az anyja de akkor is jó ilyen kis tehetetlen helyzetbe hozni :D
2014. szept. 22. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
étkezőasztalnál próbálj alányulni amikor családi ebéd/vacsi van, az is jó buli :D
2014. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uuuuh ez nagyon nagy ötlet :$$ Kösz! :D
2014. szept. 22. 19:42
 6/7 anonim válasza:
Én egyböl beindulnék, ha a fiú megfogná a tarkóm, lefektetne, elkezdené csókolni a nyakam, vállam, szám, arcom, utána gyengéden masszírozná a cicieimet, majd a vállam, tarkóm, nyakam, aztán egyre erősebben szorongatná a mellem és a nyakam (de nem úgy hogy megfojt :DD)
2015. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem értem : ppp
2015. jan. 10. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!