Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyik pillanatban úgy gondolom hogy az egyik osztálytársam tetszik nekem de a másikban meg azt hogy nem? Honnan tudnám azt megtudni, hogy tetszek-e neki, mert nem merem megkérdezni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből szoktak adódni a problémák, hogy nem mered megkérdezni, majd felbízol valakit, hogy jaj valahogy tudakolja már meg, végül elkotyogják neki, mert elfogják, és még nagyobb kellemetlenség lesz belőle.

Szóval jobb, ha mindezt megelőzöd, összeszeded magadat, és megkérdezed, hogy nem-e akar elmenni veled valahova.

2014. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csabika1971 ***** válasza:
47%
Oda küldöd az egyik barátodat aki megkérdezi neked, mi a véleménye rólad.
2014. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nah most akkor az a kérdés, hogy nem tudod eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem vagy pedig az, hogy hogyan mond el, hogy tetszik neked?

1, Van olyan, hogy nem az első pillanattól vagy teljesen oda a lányért, de ha már ilyeneken gondolkozol akkor, majd ha olyan szituáció lesz, hogy elérhetetlen lesz számodra, mondjuk összejön mással vagy megtudod, hogy neki tetszik valaki más akkor a félelem miatt, hogy nem lesz a tiéd, majd biztosan megszűnik ez a kétely és rájössz hogy csak ő kell neked.

2, Ne úgy menj oda, hogy "szasz leszel a barátnőm?" Hanem beszélgess vele sokat érdeklődj ő mit szeret és erről diskurálj vele, ha bánata van hallgasd meg stb. Aztán ha majd te magad is érzed, hogy kedvel téged akkor kezds el romantikázni vele. Előbb utóbb így egymásra találtok.

2014. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A francba, hát beszélgess vele és kérdezz rá, hogy van-e valaki, aki tetszik neki. Ha ez túl közvetlen, kérj meg valakit, hogy puhatolja ki.
2014. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm a válaszokat, de ez nem olyan egyszerű, mert az osztálytársaim ha megtudják hogy valakinek tetszik valaki, akkor egyből kritizálják, meg ilyenek (de nem mindenki). Am. mostanában (ezen a héten) egyre többet szól hozzám, meg én is hozzá, kérdezem hogy hanyasok lettek a dogái, hova akar menni középiskolába... Tehát úgy érzem hogy eddig még sosem beszélgettem vele ennyit. :)
2014. okt. 21. 14:06
 6/7 A kérdező kommentje:
és én azért nem merem elmondani, neki hogy tetszik nekem, mert attól félek neki nem tetszek. De mostanában meg szoktam kérdezni tőle, hogy hanyasok a dogái, amit az nap kapunk ki, én is vele izgulok ha felel, és ha segítséget kér segítek neki! :) És ő is egyre aranyosabb velem szemben, és sokszor néz engem, mikor beszélek vele a szemembe néz...
2014. okt. 21. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"az osztálytársaim ha megtudják hogy valakinek tetszik valaki, akkor egyből kritizálják"


azért, mert féltékenyek, nem kell velük foglalkozni..

a srácnak meg egyértelműen bejössz..veszíteni nem fogsz semmit, ha rákérdezel, így meg csak feleslegesen húzod az időt

2014. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!