Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy már nem leszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy már nem leszek szerelmes? 17/L

Figyelt kérdés

Első komoly kapcsolatom 5 hónapig tartott.

Ez a fiú volt mindenben az első nekem, nagyon szerettem őt.

Ez után fél évre rá, lett egy új barátom, másfél évig voltunk együtt.

Őt már nem szerettem úgy, mint az előzőt.

Vele 3 hónapja nem vagyunk együtt.

Félek, hogy nem lesz több olyan kapcsolatom, ahol én is szeretem és ő is szeret. :(

Már akarnék kapcsolatot, volt is rá lehetőségem és lenne is.

De mégsem érzem úgy, hogy velük eltudnám képzelni..

Mikor jön egy olyan, akivel úgy fogom érezni, hogy jó lenne vele egy kapcsolat? :(



2015. máj. 2. 19:35
 1/8 anonim válasza:
95%
igen persze, leélted már az életed legalább 30 százalékát, tuti, hogy soha többé nem lesz senkid, akit szerethetnél
2015. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Csak a cimet olvastam el ... 17/L!


Ne felj ... csak most kezdodik az elet.

2015. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nem kell félned 17 vagy már volt 2 kapcsolatod...szóval van egy kisugárzásod amire felfigyeltek a fiúk..és ez később is így lesz...

ne akarj görcsösen valakihez tartozni és kapcsolatba lenni .. tudom nehéz ebben a korban vagy.. de higgy nekem úgy is akkor lesz mikor eljön a megfelelő idő ..most szingli vagy ez se véletlen.. talán az életedben kell másfelé összpontosítanod .. tedd ezt !

19/F

2015. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) aranyos vagy :)
2015. máj. 2. 21:09
 5/8 anonim válasza:
szerintem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan :)
2015. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos igy jarnak aki koran odaadjak magukat. egyik kapcsolatod 5 honap a masik meg 1. ugyes !
2015. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a másik 1 és fél év ! okos ! :D
2015. máj. 21. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
szemuveg kell :)
2015. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!