Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom folyton rosszakat mond a páromra. Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem. Két évvel ezelőtt meg jött egy másik srác, nagyon jó barátok lettünk. Párom nem az a féltékenykedős fajta, szóval nem volt baja a dologgal, most sincs. És akkor még a srácnak a barátomnak is volt barátnője, aki kb fél éve már nincs. Elmúlt pár hónapban a srác elkezdett nekem erotikus célzásokat tenni. Régen is piszkáltuk, ugrattuk egymást, szerintem igazából mindig vonzódott hozzám kicsit, de most ezek még gyakoribbak lettek, páromról meg valahányszor mesélek, mindig kiakad, hogy ő sokkal jobban vigyázna rám, megbecsülne, ilyesmik. Mindezt úgy, hogy nem ismeri személyesen, nem is beszélt vele soha. Mondtam neki, hogy én nagyon szeretem páromat, nem fogok szakítani vele, mert tudom, hogy ő is szeret velem, és ha elmondom neki, hogy kicsit összekaptunk, azt nem azért teszem, hogy utána párom legyen szarnak beállítva! És előbb ismerje meg. Erre kikelt magából, hogy nem, nem akar megismerni egy olyan embert, aki ennyire nem becsül meg egy olyan nőt mint én, és ő mennyivel jobb lenne nála. És ha nem érdekel a véleménye, ne meséljek neki. Na most, szerintem ez tipikusan féltékenységi jelenet volt. Szerintetek mit csináljak? Ha ez így folytatódik, rá fog menni a barátságunk, amit nem akarok, mert tényleg nagyon jóban vagyunk. De azt se hagyhatom, hogy állandóan páromat szidja. Mit csináljak? Ja, én 19 éves vagyok, a srác 22, párom 23. Köszi előre is!
2015. máj. 1. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a barátod többet akar,akkor ez a barátság nem nagyon fog működni köztetek...

Kérdés, hogy miket meséltél neki a párodról, a kapcsolatodban lévő gondok mekkorák,milyen jellegűek?

Amúgy valószínűleg féltékeny.

2015. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyk csak a barátnőmnek a barátja csinalja ezt. Hat nem tudom valahogy mart nem olyan jo baratok es a gyerek szerzett magának csajt. Barátnőm 18 a "barátja" 18 én 17
2015. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
ő nem csak a barátod akar lenni, ez ennyi. Így viszont nem valószínű h ez működni fog kettőtök között. Ez ilyen egyszerű.
2015. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi a recept, hogy nem kell a fiú barátaidnak a párodról beszélni és nincs gond. Nem tudom nekem eszembe nem jutna a fiú barátaimnak elpanaszolni, ha összevesztünk. Remélem rendbe jönnek azért a dolgaid. Majd írt, hogy mi lett
2015. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!