Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szerelmes vagyok, vagy leszek?

Figyelt kérdés
szerintetek az szerelem ha mar kivertem es meg ugyanugy akarok valakivel talizni? Tehat meg ugyanugy erdeklodok utana? Mar lassan egy honapja egyutt vagyunk, es nem tudom hogy mi van,
2015. máj. 1. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit összekuszálódtak itt a dolgok.

Szerelmes vagy vagy leszel? Kiverted? mire verted ki?

Szerintem te magadba vagy szerelmes :)

2015. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat van egy kapcsolatom, es a paromra recsiztem, es amikor vegeztem ugyanugy ereztem iranta valamit, akkor ez mar jelent valamit? Tehat erted, :D
2015. máj. 1. 17:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert ugy igazan szerelmet meg nem erzek, de felek hogy nem.fogok de megis ugy erzem mintha vagy nem is tudom, de nagyon birom őt
2015. máj. 1. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mióta méritek ebben, hogy ma már kiverted, de mégis gondolsz rá? Ez elég nagy hülyeség, már ne is haragudj.

2015. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azert jott, mert anno volt egy szerelmem vele ugy volt hogy kivertem es mar abban a pillanatban kezdhettem volna elolrol imadtam es nem birtam mitcsinalni viszonzatlan volt stb, most meg sajna mivel az volt az elso nagy szerelem ahhoz prpbalom onkentelenul az osszes tobbit
2015. máj. 2. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!