Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan lányról, aki 17 évesen még sosem csókolózott? Lenéznétek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem cuki :-)

A volt barátnőm 18 volt, és sosem csokolózott még. Ebben semmi lenézendő nincsen.

2015. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nézném le! :)

Talán még segítenék is neki változtatni rajta :D

2015. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azt gondolnám, hogy fog. Ennyi.
2015. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem nézném le :)

Semmi szégyen nincs benne :)

2015. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem cuki

De ha gondolod írj és nem lesz aktuális a kérdés ;-)

2015. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
Biztos,hogy nem.
2015. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barát barátnömről azt gondoltam, hogy egy értékes ember. Okos, szép és intelligens! Ritka kincs! De nem a szexuslitást tekintve, hanem mint ember! 17 volt ősszel. Még kézen fogva sem sétált senkivel.

De mint ember nem ettöl volt rendkivüli! Se szánalmas nem volt.

2015. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel ne foglalkozz!

Aki emiatt lenéz, az annyit is ér!


De ha megnyugtat, én itt vagyok két és fél hónap múlva 19 évesen, szintén nem csókolóztam soha, szűz vagyok, és semmilyen intim dolgot nem csináltam senkivel. Abszolút nem izgat, hogy erről ki mit gondol, mert én tudom, hogy - bár hiába lett volna alkalmam - eddig csak azért nem adtam oda magam semmilyen téren senkinek, mert nem akartam holmi kis kaland lenni (vagy épp nem éreztem a vonzalmat és nem akartam szívatni a srácot). És azt is tudom, hogy csak olyannal leszek együtt, akivel kölcsönösen szeretjük is egymást... (Az viszont már megint más kérdés, hogy külső "rámnézésre"

általában pont az ellenkezőjét szokták a felszínes emberek megállapítani.)


Gondolom, Te is hasonlóan viszonyulsz a dolgokhoz, mint én, kedves Kérdező. Ezt sem szégyellni nem kell, sem pedig az esetleges negatív vélemények miatt megváltoztatni. Legalábbis én így gondolom. :)

18/L

2015. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!