Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kor szerinti különbséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kor szerinti különbséget tenni? Pl, lehet különbség egy 14 éves és 16 éves lány között?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy ez a 2 év is befolyásolhat úgy, hogy a 16 évesek kicsit érettebben gondolkoznak mint egy 14 éves?

Tudom, ez kicsit egyén függő is... de nektek mi a tapasztalatotok ezzel?

Ugyan olyan agyilag mind a kettő korú?


2015. máj. 14. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Messze nem ugyanolyanok agyilag. Az eddigi tapasztalataim alapján bőven érződött, hogy valaki 14 vagy 16 éves. Jó, ne valami gigantikus nagy különbséget képzelj el, de azért eléggé érződik. Nem áll ugyanazon a szinten a kettő. Persze, mint ahogy mondod, ez valóban személytől is függ.
2015. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az érettség szerintem nem korfüggő. Sokan vannak, akik 16-18 évesen 14 éves módjára viselkednek. De vannak olyan 14 évesek is, akiknek az intelligenciája felér egy felnőttével. (Remélem érted.) :D
2015. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen lehet még a testük is külömbözhet!
2015. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. 12 évesen tájékozottabb, ravaszabb és kreatívabb voltam az osztálytársaimnál. Nem, nem írom, hogy okosabb, mert nem voltam jó tanuló, sokkal jobban érdekelt már akkor a politika. Én nem vittem ki diszkréten a dolgozatot, én tudtam észérvekkel alátámasztva megindokolni miért nem vagyok bűnös valamiben, én találtam meg a kiskapukat.

Aztán 9.be kezdtem érezni, hogy felzárkózik a korosztályom is, így már olyan vagyok mint ők.


Szóval nem lehet különbséget tenni, maximum az egyik már tanulta azt amit a másik csak jövőre vesz. Persze, van egy 0.1% aki meghazudtolja.

2015. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!