Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a akrcsú és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a akrcsú és a vékony között? Aki karcsú, annak nagy a melle?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 17:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint karcsú. Nem akrcsú. xdd
2015. ápr. 14. 17:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ennek semmi köze a mellmérethez
2015. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A különbség szofisztikai nem alakbeli
2015. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DanteSparda ***** válasza:
63%
a különbség igen is alakbeli, a vékony az lehet csontos is vézna akárki aki vékony a karcsú viszont igen is alkat az akinek megvan a csipő váll derék méret aránya az az igazi női alakzat
2015. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen köbö ahogy 3-mas írja.

A vékony lehet csontos is.

A karcsú meg lehet egészségesen vékony, sportosan.

2015. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A karcsú alkatba számomra pont nem tartozik bele a nagy mell. Akinek nagy a melle, az sosem fog olyan filigránnak tűnni. Nem azt mondom, hogy legyen deszka, de szerintem kisebb, max közepes méretű melle van annak, aki karcsú. Ellenben van szép feneke, a dereka jól elkülöníthető a teste többi részétől. A vékony már csontosabb, nincs formás feneke és a dereka sem sokkal vékonyabb a többi részétől.
2015. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Jé, én pedig azt hittem, hogy ez olyasmi, mint a homokóra alkat. És ha valaki sportosan vékony, van dereka, de nagyon kicsi a melle, viszont van feneke (azért nem nagy, de valamekkora van, nem lapos), akkor az vékony vagy karcsú?

2015. ápr. 14. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pölö őt egészségesen vékonynak tartom, ez még pont jó, de vékonyabb már ne igazán legyen,

[link]

2015. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezek szinonimák többé kevésbé, de a karcsú az nekem vékony és magas is egyben, aki szimplán vékony ő bármilyen lehet.
2015. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a nők karcsuak.

a férfiak vékonyak.


a mell mérethez semmiköze egyiknek sem.

2015. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!