Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erzem mindig azt hogy? .

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erzem mindig azt hogy? .

Figyelt kérdés

Mikor egy lany ramnez, rampillant mindig azt hiszem hogy azért néz engem mert furan nezek ki..


Mit csinalhatnek?


Szoktak mondani hogy helyes vagyok ( ahoz kepest amilyennek a kigyurt jkkepu alfahimek), de en meg ezt sem hiszem el.... Szerintem csak azert mondjak hogy ne bantsanak meg...


Mikor ramnez valaki az az elso gondolatom hogy mi lehet rajtam a csúnya? Vissza sem nezek már mert milyen ego lenne ugy szemezni valakivel es ramosolyogni hogy kozben azt nezi rajtam hogy milyen csunya a fejem, es csunyan/hulyen mosolygok... Ezert nem mertem ma csinalni kozos kepet a Morningshows Janival, Balazsal es Ferivel :/


Múltkor az allomason egy szép barnasvoros haju lany nezett a szemesarkabol es utana mikor elment elottem eleg feltunoen nezett engem es mikor odaneztem akkor is... Utana elfordult es ment tovabb...



Ott is az volt az elso gondolatom hogy tudom hogy csunya vagyok, nem kell nezni..


Mikor egyszer munkasruhaban jottem le a buferol onfeledten gondolkodva rabambultam egy lanyra es ok meg elkezdtek nevetni.... Azota mindig azt hiszem hogy ha valaki nez azert nez mert ronda vagyok...



Hogyan szurhetnem ki azt a keveske esetet (bár...) amikor tenyleg azert neznek mert.. Tetszem...


16/f


2015. máj. 15. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda! csak nincs önbizalmad a lányoknak nem szokásuk ki nevetni a másikat szedd össze magad és tuti csajozó gép leszel hajrá!
2015. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem miattad nevettek, max. a munkásruha miatt(ha olyan amilyennek most képzelem, bár számomra semmi nevetséges nincs benne :D), gondolom valami újgazdag plázapatkányok voltak, akiknek anyuci-apuci mindent megad "elit" környezetben, hogy mi lesz ha a szüleik netán nem lesznek akkor jönnek a gondok... Ha nem tetszenél a lányoknak, biztos nem néznének. Legalábbis magamból kiindulva, én rocker vagyok, csak a hasonló stílusú pasik vonzanak, tehát ha az utcán látok valami kis divatmániás nyálgépet, inkább azért se nézek többször oda, mert nyomban elhányom magam. :D Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz, de minek nézne valaki olyasmit ami nem tetszik neki, magát kínozná. Felejtsd el őket és azt hogy kinevettek, az olyanoknak gőze sincs az élet valódi értékeiről, és nem is lesz, talán ha egyszer idősebb korukra magukba néznek! 16/L
2015. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!