Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok és nem érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nem érzem hogy szerelmes szeretnék lenni. Ez normális? Más is van így?

Figyelt kérdés
A barátnőim és az ismerőseim körülöttem mind szerelmesek, vagy legalábbis azok akarnak lenni. Én is így vagyok vele, de mivel én hülyeségnek tartom a tini szerelmeket, ezért várni szeretnék még egy kicsit egy kapcsolattal, amikor már mindkét fél komolyabb és máshogy áll a kapcsolathoz. Más is gondolkodik így, vagy én vagyok csak fura?

2013. aug. 31. 17:21
 1/6 anonim válasza:
71%
Ezzel nincs semmi baj. Akkor legyen csak kapcsolatod, ha te is úgy érzed készen vagy rá. :) Örülök, hogy van aki még így gondolkodik. :)
2013. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is így vagyok vele.

Plusz még magamat se tartom érzelmileg érettnek egy kapcsolathoz:)

Szerintem nincs ezzel semmi gond.Akkor se maradok le semmiről ha 19-20 éves koromban kezdek el csak pasizni:)

16/l

2013. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AleandroDelRio válasza:
nem azért leszel szerelmes mert az akarsz lenni ..majd egyszer rátalálsz az igazira, ne görcsölj rá kiscsaj. :D
2013. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%
nem vagy fura... de azt úgy sem tudod befolyásolni, mikor-kibe-miért leszel szerelmes. amúgy, az tényleg igaz, hogy a 15 évesek még nem érettek egy kapcsolatra, persze vannak kivételek.
2013. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is örülök, hogy vannak ilyen gondolkodású tinik, szerintem ez a normális. :)
2013. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is így vagyok. Bár én inkább a csalódástól félek. A felkészültséggel semmi gond nincs. :) Ilyen korban azt tapasztaltam, sírás meg hónapokig tartó gyötrődés a vége. Az meg kinek kell? Inkább részesítem előnyben a futó kalandokat még egy jó pár évig.
2013. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!