Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nélküle nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nélküle nincs tovább. Hogyan szerezhetném vissza? Lent

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok. És nagyon szeretek egy lányt. Egyszer jártunk is de nem komolyan. De ez nekem nem volt elég többet akartam de ô nem. És már nincs meg köztünk az a kapcsolat... Hogyan szerezhetném vissza ôt?? Értelmes válaszokat.. Köszi.

2014. szept. 6. 00:28
 1/2 anonim válasza:
100%

Először is ne nyomulj rá, az mindkét nem tagjait elszokta ijeszteni. Gondolj bele, hogy neked mi esne jól, ha vissza akarnának szerezni; számodra is kényelmetlen volna, ha a nyakadon lógnának. Másrészt ha ő meghozta azt a döntést, hogy ne legyetek együtt, akkor ezt tartsd tiszteletben és ne próbáld meggyőzni az ellenkezőjéről, mert úgy fogja érezni, hogy nem is figyelsz arra, amit mond. Ne kússz előtte, ne könyörögj. Röviden ennyi a "nem"-ekről : )


Amit csinálhatsz, az az, hogy legyél távolságtartó, de kedves és udvarias. Bizonyítsd be neki, hogy olyan srác vagy, akit kár volt otthagynia és egy idő után magától is megfordul majd a fejében, hogy talán kár volt az a szakítás. Érdeklődj iránta, de ne túl mohón, illetve, mikor megkérdezi, mi van veled, csupa jó dolgot mondj : ) Senki sem akar visszamenni olyanhoz, akinek egy romhalmaz az élete.

Menni fog ez, csak ne aggódj : )

2014. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) igy már nem úgy érzem hogy semmi esélyem nincs.. Köszi mégegyszer:)
2014. szept. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!