Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen mennyire normális,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen mennyire normális, ha hidegen hagy a szerelem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érdekem beleszeretni senkibe, nem vágyom kapcsolatokra, nem szeretem a szerelemről szóló, nyálas dolgokat. Inkább a tanulás foglalkoztat. Imádok tanulni, tudást szerezni, és a jövőmet építgetni.

Úgy vettem észre, hogy a korosztályom nagy része éppen ellenkezőleg gondolkozik. Most akkor én nem vagyok a normális, vagy ők akarnak túl hamar felnőni?



2015. máj. 15. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor még engem se érdekelt. Most már meg nem tudnék nélküle lenni

18/L

2015. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
20 éves srác vagyok.. örülj neki, én elcsesztem a gimnáziumot és most egyedül kell tanulnom, bejutnom ahova akarok és azt kívánom ha visszamehetnék az időbe hogy 9-től újrakezdjek mindent és ne járjak el bulizni, ne is sportoljak.. egész nap csak tanulnék ha most megtehetném
2015. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Gyémántlány ***** válasza:
Normális vagy, ahogy ők is. Mindenkinek másmilyen az értékrendje, kinek a szerelem, kinek a karrier van elől. Főleg kamaszkorban váltakoznak az érzelmek e kettő dolog körül. Amúgy nagyon fiatal vagy még, rengeteg időd van mindkettőben tapasztalatot szerezni! Nem kell siettetni a dolgokat, haladj az élettel a saját tempódban, így lehetsz a legboldogabb. Egyszer majd te is leszel szerelmes, el fog jönni a pillanat. Ne aggódj.
2015. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
teljesen
2015. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16 vagyok. És nem érdekel engem sem különösebben. Barátnőim már pszichológushoz akarnak vinni. Külön mázlista vagy hogy a tanulás érdekel, sajnos az engem kevésbé...Teljesen normális vagy.
2015. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy normális-e? Igen, ez változó, mindenkinek máskor jön el az első. De, hogy hatalmas mázlid van az biztos.
2015. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy befásult 13 éves? ugyan fiam éljél :D de hormonokkal később változni fog a dolog 16/f
2015. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es: Képzeld, élek. :) Csak tudod, nekem az élet nem egyenlő a drogozással, és az állandó dugással.
2015. máj. 16. 07:42
 9/13 anonim válasza:

teljesen.Olyan vagyok mint te!Pontosan.

Jössz privibe??

2015. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nem baj addig jó neked de agnormális vagy inkább tanulás pff
2015. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!