Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mehet ez így tovább elképzelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehet ez így tovább elképzelhető hogy előbb-utóbb normális lesz?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit már úgy nagyjából egy hónapja ismerek és tegnap összejöttünk jól elvoltunk beszélgettünk kézenfogva sétáltunk smároltunk stb. Hiba: a csaj a kapcsolatunk előtt az exe miatt sírt és szadizta magát sőt miközben tegnap együtt voltam vele még el is töprengett a múltján Ma emiatt teljes gyomoridegben voltam mert nagyon beleszerettem és teljes egészében 100%-ig tiszta empátiát érzek iránta (amikor láttam hogy szomorú vagy elrontottam valamit majdnem elsírtam magam pedig nem vagyok sírós tipus) ma meg felhívtam és azt mondta össze van zavarodva meg hogy érez egy kis bűntudatot (pedig exe elhordta minden sz@rnak) de feltettem neki a legfontosabb kérdést miszerint velem tudna e lenni hosszú ideig erre azt mondta "úgy érzem igen"

Érdekesség: Tegnap amikor egyszer csók miatt a fejemhez hajolt láttam a szemében egyfajta tüzet,erotikát mintha ott helyben többet szeretet volna

Ezért nem tudom most mi van kérlek segítsetek :(



2015. máj. 11. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeret téged.
2015. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt de miből szűrted le hogy szeret? Mert mondani nem mondja :(
2015. máj. 11. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem tette magát túl teljesen a múltján,és ez később nagy bajokhoz vezethet rád nézve.Szóval a saját érdekedben még most állítsd a csajt választás elé!Különben játszani fog veled.
2015. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Simán változhat nyugi. :) Csak még nem ismer eléggé téged, és még az ex jár a fejében. Adj neki egy hónapot! Addig simán belédszerethet, ha jobban megismer, hát még ha szexeltek is! És akkor ex a feledés homályába kerül. Korai aggódni!

21L

2015. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg a fejeben maszkal az ex, de mar kezd megszeretni teged.

Ez mar rajtaf mulik: maradsz, es varsz ra, ( fermeszetesen azert allitsd ugy mond valasztas ele azzal, hogy elmondod beki h mennyire megszeretted) ami kb 1-2hobap lesz, vagy hagyod a fenebe.

Ha tebyleg szereted ot, akkor egyertelmu a valasz. :)

2015. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
idővel semmit sem fog már érezzni az exe után és ha te kitartasz addig is melletet szereted mondod neki mellette vagy és tőrödsz vele erre emlékezzni fog és értékelni fogja.te leszel egy biztos pont a számára! :) egy biztos h szeret csak fél és még magának sem meri be vallani :)
2015. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Arra vigyáz ,hogy ne használjon ki.Ne csak azért kellj neki ,hogy elfelejtse a barátját és utána otthadjon, hanem mert tényleg ő is érez irántad valamit.
2015. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mint utóbb kiderült van 3 új infom

1.amikor összejött velem valószínű még együtt volt exével

2.Azt mondta kicsit szeret

3.És hogy amikor találkoztunk/együtt voltunk jól érezte magát

2015. máj. 18. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Korabbi valaszolo vagyok.

Igy, hogy egyutt volt az exevel amikor osszejottetek, en bagynam a fenebe.

Kesobb ha fasirtban lesztek is ossze jon majd egy csavoval?! Nekem nem.lenne ilyen donteskeptelen.nore szuksegem, ha ferfi lennek, ebbol sosem sul ki jo.

2015. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!