Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon tetszik egy lány és nagyon szeretem csak nem merem neki megmondani. Csajozasban nem vagyok tapasztalt mivel eddig csak egy barátnőm volt az is távkapcsolat volt es kemény egyszer találkoztunk. Amúgy beszélgetünk sokat, péntekenként mindig együtt megyünk haza suliból, ő kolis én meg nem. Van sok közös tulajdonságunk. Mondták már egy páran hogy minket az isten is egymásnak teremtett :D Szóval hogy mondjam el neki hogy szeretem? Vagy esetleg hogy célozgassak rá, hogy szeretem, bejön nekem stb?

2015. máj. 15. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogy le írtad
2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon tetszel nekem szeretnelek jobban is megismerni... erted uuuugy jobban... szivesen
2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor hasznos, ha végigszenvedsz néhány romantikus filmet/animét/mangát/sorozatot.


A szerelmi vallomással vigyázni kell, mert ha esetleg ő nem érez úgy irántad, az a barátságotok kárára is mehet. Viselkedj vele úgy ahogy szoktál, csak legyél kicsit közvetlenebb. Hogy ne legyen nagyon feltűnő, kicsit színészkedhetsz is: elvigyorodsz/elneveted magad, és lesimítod a haját, akkor azt fogja hinni, hogy felállt a haja. Szívathatod, viccelődhetsz vele, és ha bedől neki, vagy komolyan veszi, borzold össze a haját (ne nagyon, mert néhány lány nagyon érzékeny erre). Vagy amikor aznap először találkoztok, és ő nem vesz észre karold át a nyakát (úgy értem valahogy így: [link] mondjuk itt pont a lány karolja át a srácot), és mizuuu-z egyet :D De ezekkel vigyázz, ha nem illik a személyiségedhez ne nagyon próbálkozz velük, mert túl feltűnő lesz.

Figyeld a reakcióját! Elpirul, beharapja az ajkát, félrepillant, elakad a lélegzete (ez nem mindenkinél hallatszik, de nálam például határozottan igen) stb. Én most csak magamból indultam ki, de nem ismerem a lányt, ezért nem tudom, hogy ő hogyan reagálna, vannak, akik nem pirulósak vagy ilyesmi. De ha érez valamit irántad, akkor egy kicsit biztos zavarba jön. Ezt meg a fiúk általában észreveszik (itt se mindenki.....)

2015. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi aaz eddigi válaszokat, főleg az utolsónak! :))

Amugy kifelejtettem a kérdésből: az én korom 16/F, a lányé pedig 15/L

2015. máj. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!