Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a tanárnőm, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a tanárnőm, hogyan mondjam el neki? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

15/F Nagyon szeretem a tanárnőm, férje van, nem tudom, hogy mondjam el neki. Bármit megtennék érte, ne csak a szexualításra gondoljatok. Mit adjak neki ha elmondom? (A "szívemen" kívül)

Szeretném, ha viszont szeretne, simogatni, megölelni, megcsókolni... A többit nem is írom... Kérlek segítsetek! Kicsit félek mit fog mondani..


2015. máj. 7. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod alázni magad, akkor bárhogy. Ha nem akarod megalázni magad, akkor sehogy.
2015. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember.. Meg ne mond! :DD
2015. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
O__o
2015. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki egy szép szerelmes verset és adj neki virágot.


legalább lesz mit mesélned 5 év múlva. :D

2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
15 éves vagy! Ne csinálj már ekkora badarságot! Keress korodhoz illő barátnőt! 19/L
2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak őt szeretem, több hónapja, nem érdekel mit gondolnak rólam, csak ő szeressen. :/
2015. máj. 7. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, és próbáld kiverni a fejedből!!! Mert nem kéne, egy olyan személy után vágyakozni akivel úgy se lesz semmi. Idősebb is(lehet ezért kisfiúként tekint rád) meg tanuló és tanár közt nem lehet viszony, és kapcsolatban van.

Ennyi idősen, én is szerelmes voltam egy nőbe, aki nálam 8 évvel volt idősebb, ábrándoztam róla, és időnként már ott tartottam, hogy odamegyek és bevallom neki. Aztán netten kezdtem neki írogatni, a vége az lett hogy a palija írt rám és befenyegetett. XDD

2015. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem megy, nálam sokkal többel idősebb..
2015. máj. 7. 18:25
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
de hát nem fog szeretni...
2015. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne mond el,menj el a súliból hehe
2015. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!