Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat egy fiú, elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat egy fiú, elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác a suliban, aki egy évvel feljebb jár és valahogy kinézett magának engem 2 héttel ezelőtt. Egyik szünetben oda jött kint az udvaron a suliban, elsőnek azt hittem, hogy csak barátkozni szeretne, mert kedves volt, de aztán másnap írta facebookon, hogy tetszem neki. Mondtam, hogy van barátom (láthatta is, hogy kapcsolatban vagyok, mert kint van az adatlapomon), és hogy szeretem a párom. Erre küldött egy nevetős smileyt, én meg azt hittem, hogy ezt el is intéztük.

Másnap megint megint odajött szünetben és elkezdett nyomulni, meg úgycsinált, mintha már legalább járnánk, mire megkérdeztem, hogy mégis mit akar mondtam, hogy van pasim. Azt mondta, hogy nem érdekli és azóta is csak nyomul.

Eddig még nem szóltam barátomnak (ez kb másfél hete tart), de kezdek aggódni, mert egyrészt elég sokan látják, a srác nyomulását, és vannak páran akik ismerik barátomat is, és ha köpnek neki akkor az biztos úgy lesz, hogy én csalom őt... Másrészt a srác kezd megijeszteni, mert konkrétan nem adja fel és egyfoyltában fogdos, holott kértem, hogy hagyjon békén.

Szívem szerint nagyon szeretnék szólni a barátomnak (másfél éves a kapcsolatunk), de valami mégis visszafog. Nem akarom, hogy esetleg összeverekedjenek...


Valaki volt már ilyen szituációban? Esetleg tanács?:(

Előre is köszönöm

17/L


2015. máj. 16. 15:18
 1/8 anonim válasza:
33%

Ó jesszus te szegény:(

Hát ha szólsz neki akkor tuti balhé lesz,szerintem inkább egy másik barátodnak szólj,akinek nem mer visszaszólni.De szó nélkül semmiképp se hagyd!

2015. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

jobb ha elmondod neki, hogy van egy srác akinek tetszel és még mindig nyomul, pedig te visszautasítottad

ha csak ennyit mondasz, biztos nem lesz belőle verekedés, ő is fog róla tudni

arról a fiúról meg ne vegyél tudomást és előbb-utóbb majd megunja és békén hagy

2015. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%
Mond el neki! Inkább tőled tudja meg, és téged se zaklassanak! Ne hagyd magad!
2015. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki! ez már zaklatás
2015. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Mit értesz fogdosás alatt? Fogdossa a segged, vagy megpróbál átölelni? Ilyenkor szólj rá, és ha tovább csinálja pofozd fel. Én nem tudom elképzelni, hogy normális emberke között valaki fogdosson, ha azt te nem akarod hagyni. Ha ebből nem ért akkor szólj a barátodnak is/vagy fiú ismerősödnek, hogy le kéne állítani mert valami nemnormális nyomul rád.
2015. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem is egy.. nagyon helyén kell legyen az eszed tényleg, mert egy kis félreértésböl lehet nagy baj.. Mond el a barátodnak minden képpen ha szereted!! És mond meg azt is hogy nem akarsz balhét, csak tudatni akartad vele, de megpróbálod elmagyarázni a fiúnak ha mégegyszer odamegy.. ha nem megy,és továbbra is nyomul akkor beszélhet ő vele, de csakis beszéljen, ne verekedjen
2015. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen után minimum jól tökönrúgnám... És természetesen szólnék a barátomnak
2015. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szóltam neki még tegnap...

2015. máj. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!