Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, vagy akkor vége lenne?

Figyelt kérdés
3 hónapig nem tudtunk találkozni és nagyon beszélni sem. Azt hiszem, kiszerettem belőle. Viszont nagyi kedvelem es szeretem, amikor megölel és szükségem van a testi kontaktusra. Lehet hogy kis idő után újra belé is szeretnék de most nem érzem. Mit tegyek? Annyira jó vele lenni de nem vagyok már szerelmes
2015. márc. 10. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Búcsúszex azért lesz?
2015. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakítani vele, nagyon jó vele minden csak nem vagyok szerelmes a hosszú külön töltött idő miatt.
2015. márc. 10. 09:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd el
2015. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De félek ha elmondom ő csalódni fog bennem és megbántom és nem akar többet együtt lenni velem. Pedig én ugyanúgy szeretném folytatni vele, nem akarok mást helyette mert nagyon jó vele.
2015. márc. 10. 09:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, el kell mondani, mert ha már most nincs meg az a szikra, akkor később sem lesz jobb a helyzet. Kár így fenntartani a kapcsolatot és esetleg tévedésben tartani a párodat. Ha tényleg szereted inkább eléállsz és elmindod neki, minthogy azt higgye tényleg szereted!
2015. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megbántani azzal fogod, ha kiderül már régóta így van, de mivel amúgy jól érzed magad vele, nem szóltál erről neki!
2015. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De jó vele és nem akarok mással kapcsolatot. Vele szeretnék komolyan tervezni.
2015. márc. 10. 09:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig ezt a fiút már nem szereted, és, ha 3 hónap alatt kiszerettél belőle, sosem szeretted igazán.

Szerintem azért akarsz vele maradni, mert fél a változástól, egy biztos pont az életedben.... de ez a kapcsolat előbb-utóbb véget ér, ha ilyen könnyen ellaposodtak az érzelmek.

Nem a 3 hónap miatt szerettél ki belőle, ez csak kicsit felgyorsította a folyamatot. Én 7 hónapja nem láttam a páromat, beszélni sem tudunk, csak kétnaponta egy kicsit... mégis ugyanúgy lángol a szerelmem iránta.


Mióta vagytok együtt?

2015. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem szereted őt, csak most nem vagy szerelmes.

Szerintem nem lehet örökké szerelmes az ember ezt felváltja a szeretet érzése. Csak nálad ez azért lett így, mert távol voltál tőle.


Szerintem inkább azt beszéld meg vele, hogy hiányzik neked. Nagyon keveset vagytok együtt és ezen változtatni.

2015. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg pont ezt mond el neki! Nekem ez esetben lenne ötletem, hogyan "szerezzelek" vissza, illetve hogyan gyújtsam be ismét azt a kialudt lángot!

Szerintem Ő is így fogja gondolni, ha mindezt elmondod neki!

2015. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!