Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bocsánatot kérek, azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bocsánatot kérek, azzal javíthatok a helyzetemen? :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
dióhéjban a történet: egyik nap elmentem társasággal kikapcsolódni, és van egy srác, aki szimpatikus és voltak is már dolgok, de ezt most nem biztos hogy bővebben kifejteném. Szóval legutóbb jó volt minden,nagyon jól elbeszélgettünk meg hülyéskedtünk csak aztán túl sok alkoholt ittam,m mert fel akartam oldódni,mert sokszor megkapom, hogy zárkózott vagyok, és tényleg néha nem merek kimutatni semmilyen érzelmet, mert attól félek, hogy túl tolakodó lennék. Szóval csak fel akartam oldódni, de sajnos pont az ellenkező hatást érte el össze vissza görcsöltem, meg kb a vége felé még a saját nevemet sem tudtam volna megmondani, úgy kiütöttem magam. ez íyg nem volt túl előnyös helyzet, ő sem nézte jó szemmel,nagyon idegesnek tűnt, és megértem kinek van kedve olyannal lenni, aki kottarészeg, és csak mered maga elé. Nagyon megbántam ezt a dolgot, tanultam belőle, de ez már nem segít :( hülyét csináltam magamból.Na mindegy, végül másnap jól eltudtunk beszélgetni, csak kicsit félek, hogy még is megharagudott. és hogy érdemes lenne e bocsánatot kérni, nekem nyugodtabb lenne a lelkem, csak azt sem akarom, hogy olyannak tűnjek aki mindent túl parázik. Lehet hogy elküld a fenébe, de még is szeretnék valamit tenni :( . Segítsetek :'( és kérlek ne írjatok megszégyenítő kommenteket, mert elég nekem a bűntudat. én is tudom, hogy hülye voltam, nem szoktam ebből rendszert csinálni..
2015. máj. 17. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol rossz. Gyerekeknek pedig főleg nem szabadna piázni. Nem hinném, hogy egy bocsánatkérés megváltoztatná a rólad kialakult véleményét.
2015. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már gyerek. Mindenki ivott, nem csak én, de ettől függetlenül tudom, hogy nem kellett volna. Sajnos én is így gondolom :(. de köszönöm a válsazt
2015. máj. 17. 12:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira szégyellem magam :(. Bárcsak ne élnék
2015. máj. 17. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélni. Azzal semmit sem vesztesz. Másnap beszéltetek, tehát nincs minden remény elveszve. Lehet, benne maradt az az este, de sosincs késő tisztavizet önteni a pohárba....
2015. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!