Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti értékelitek azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti értékelitek azt ha valaki belátja hogy hibázott, és bocsánatot kér tőletek?

Figyelt kérdés
Maga a bocsánatkérésen van a hangsúly,mert tudom hogy sokan képtelenek erre.
2015. ápr. 30. 03:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miben hibázott.
2015. ápr. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy dologról van szó,tehát nem félrelépés vagy ilyesmi.Nevezzük inkább hisztinek egy hülyeség miatt.
2015. ápr. 30. 04:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp. Nemrég volt dolgom egy olyan lánnyal, aki inkább szenvedett, de nem látta volna be a hibáját. Nagyon rossz viselkedés.

Értékelni értékelném. Az h megbocsátanék-e a hiba milététől függ.

Te ne légy olyan mint az én ismerősöm. Vállald fel h hibáztál! :)

Ügyesen! ;)

2015. ápr. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2015. ápr. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen nagyon is:)
2015. ápr. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nőként írok Neked:

szörnyű, hogy mára oda jutottunk, hogy értékelni kell azt, ha valaki bocsánatot kér.

Ennek a világ legtermészetesebbnek kéne lennie, ha hibázol, akkor be kéne látnod és bocsánatot kéne kérned! Emberi dolog, hogy hibázunk, de akkor vállaljuk is azt!

2015. ápr. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem m1 hogy mondja es mit tett. amig szeret en megbocsajtok neki.

volt mar hogy megcsalt. de nem kulonosebben erdekelt.


18/f

2015. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha valaki alázatos (!=megalázkodás!) és elismeri, ha hibázott. Ez jó alap a békülésre és a dolgok helyretételére. Ha viszont állandóan csak fenn hordja az illető az orrát és sosem ismeri el a hibáját, azzal jobb nem is tartani a kapcsolatot.
2015. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egyenesek az emberrel, párkapcsolattól függetlenül is. Szóval ha felvetek valami kérdést, kérést, hogy lehet-e, akkor ne jöjjenek valami piti, oda nem illő dologgal, hogy az miattam miért nem lehet, hanem mondják meg kerek-perec, hogy nincs rá lehetőség sajnos és kész.
2015. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!