Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/férfiak! Nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak! Nektek milyen a tökéletes a lány/nő? Hogy kell kinéznie és milyen személyiség kell, hogy kiegészítse azt? 20/L

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a cuki, kedvess, hűséges lányokat szeretem..


A többi háttérbe szorul mert ha ezek megvannak akkor biztos hogy szerethető.

2015. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Vékony, magas, szép hosszú lábai legyenek.

Haja ne legyen olyan túlságosan hosszú. Én speciel nem szeretem a szőkéket. Barna és vörös a nyerő nálam.

Személyiség: legyen kedves, legyen saját véleménye, amit lehetőleg ki is mond. Legyen megértő. Kb ennyi. Számomra ez a tökéletes nőideál.

2015. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Cuki, alacsony 160 cm körüli, mosolygós és megbízható.


21/f

2015. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elfogadó, megértő, ragaszkodó, kitartó, szorgalmas, és lehetőleg jóval fiatalabb nálam. Ezt egészítheti ki a külső, nekem speciel az alacsony vagy közepes, sovány, kis mellű, hosszú hajú lányok jönnek be. :)
2015. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon fix ideált nem tudok írni, például kedvenc szemszínt nem tudok írni, mert színtől függetlenül mind lehet szép :D


Amúgy kb így néz ki az ideálom:

-külső: viszonylag magasabb, úgy 170 körül, mert én is magas vagyok (legalábbis ezt mondják). Legyen hosszú és ápolt haja és ne legyen tetoválása. Az alakja legyen arányos, formás és kicsit vékonyabb, mert én se vagyok egy kétajtós szekrény :D


-belső: beszédes, de nem nagypofájú; megbízható, ne legyen hisztis, legyen kicsit bulizósabb és ne legyen hülye. Ja és legyen valami normális életcélja és ne csak úgy tengődjön a világban mindenféle kilátás nélkül.


19f

2015. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2015. máj. 18. 18:06
 7/10 anonim válasza:

Legyen kedves, jókedvű, de nem komolytalan vagy idióta.

Legyen intelligens, értelmes, intellektuális.

Legyen jó alakú, nőies, de sportos.

Jajj, a bilibe lóg a kezem... :D

2015. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Személyiség tök mindegy, nézzen ki jól.

Az a tökéletesség alapköve.

2015. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A bilibe lóg a kezed? Azt hiszed nincs ilyen lány? :)
2015. máj. 19. 11:03
 10/10 anonim válasza:
Lehet van, de valószínűleg mindig elkerüljük egymást :D
2015. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!