Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnott pasik szoktak ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnott pasik szoktak ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Hogy elkezdenek beszélgetni egy félénk lánnyal, hónapokig időnként beszélgetnek, áthívja és egy idő után úgy érzi a lány mintha kerülné. De lehet az is hogy nem jut eszébe senkinek semmi, vagy tényleg elkezdheti kerülni? Vagy az a baj hogy a lány nem megy át? Nem ilyen 15 éves fiúról van szó, inkább felnőtt és egy kicsit fiú.

Amikor beszélgetnek nem tűnik úgy mintha utálná.

Nem szerelmi dolog inkább beszélgetés, csak a lány mindent magára vesz. Es a legapróbb célzást nem tett szexre de valoszinu h az a baja hogy nem megyek at, de én azt mondta hogy valamikor de nem most



2015. máj. 18. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Kerdezzem meg h van baja? Nekem az a bajom h ugy tesz mintha lenne vmi baja
2015. máj. 18. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá! Az a legegyszerűbb.
2015. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mutasd meg neki ezt az egészet !
2015. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lefeküdtél már vele? Vagy átmentél már csak beszélgetni?

Mert ha nem, akkor valszeg megfektetni akarna, és az a baja, hogy egyelőre nem mentél még bele. De mindegy, az a biztos, ha megkérdezed tőle őszintén, hogy most van-e valami problémája, vagy miért ilyen elutasító veled. Aztán erre vagy megmondja őszintén, hogy mi baja, vagy ad valami kitérő választ, majd meglátod, mi lesz...

2015. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3x voltam, de nála nem lehet tudni hogy mire bukik
2015. máj. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!