Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék ilyenkor csinalni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ilyenkor csinalni?

Figyelt kérdés

Van 3 srác akiknek a "kozelebe" ( elmegy mellettem a folyosón, stb...) vagy ha "csak" meglatom az utcán mar akkor is annyira gyorsan ver a szivem, es olyan, mintha kiesne a helyéről

Es picit mar zavar :D ( mert ha napi 5x látom v.melyikuket akkor 5x van ez :D )


De van egy srác "akinél" a leginkabb ez van :/



2015. ápr. 1. 17:15
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom. :(
2015. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez az októl függ h mi miatt ver. Mert tetszenek azok a fiúk és ettől vagy zavarba vagy mert félsz tőlük mert rossz hírük van és félsz h bántanának ha el mész mellettük?
2016. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert tetszenek
2016. aug. 2. 00:13
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor csak szimplán fel izgulsz ha meglátod őket.Olyan nincs h egyszerre 3 pasiba legyél szerelmes.Nálam is vot ilyen h 2 pasiba voltam egyszerre szerelmes és mind a 2 pasi harcolt a kegyeimért.Egyik jobban tepert mind a másik.Majd 1 discos buli alkalmával össze verekedtek.Természetesen miattam.Mikor meg láttam h bunyóznak egymással oda rohantam.Mikor abba hagyták oda rohantam az egyikükhöz és lekezeltem fertőtlenítővel a sebeit akkor jöttem rá arra h őt szeretem.Azóta már a férjem lett és boldog házasságba élünk immár 1 éve.A másik fiúnak meg most fog megszületni a 2.gyermeke.
2016. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez elég hülye tanács.De képzeld azt h mind a 3 pasit baleset éri különböző helyen egy azon időbe.És neked választanod kell h melyiket mentsed meg A 3 közül melyikhez rohannál segíteni.Ha tudod a választ akkor belé vagy szerelmes a többi csak tetszik
2016. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ez nehéz dió. Mi lett?
2020. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!